HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

KARA BÜYÜ

                                   
                                       KARA BÜYÜBu yazımda sizlere kara büyü çeşitleri hakkında bilgiler verip, sizlerin kara büyüler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacağım. Bilindiği gibi kara büyü bir tür kötülük büyüsüdür. Kara büyülere örnek olarak verecek olursak, sabun büyüsü, kilit büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumu büyüsü ve kaşık büyü gibi bir çok örnek verebiliriz. Bunların dışında daha bir çok kara büyü çeşitleri vardır.

Bu yazdıklarım en fazla tercih edilen kara büyü çeşitleridir. Kara büyülerin tercih edilmesindeki önemli bir faktör bu büyülerin uygulamalarının kolayca yapılabilir olmasından kaynaklanmasıdır. Diğer büyü türlerine göre kara büyüler hem yapılış aşamalarında hemde uygulama aşamalarında diğer büyülerle karşılaştırıldıklarında çok daha kolay yapılmaları ile dikkat çekerler.

Bir insanı evden uzaklaştırmak için yapılan kara büyüler: Sizin hayatınızı zehir eden ve sizin mutsuz olmanız için elinden gelen her şeyi yapan bir düşmanınız yada sizi sevmeyen bir insan olabilir. Çoğu zaman bu durumlar gelin ve kaynana arasında yaşanır. Gelinini sevmeyen bir kaynana kendi oğlunu etkilemek ve kendi sözünü dinletmek için farklı tutumlar içine girebilir. İşte böyle bir durumda aynı evde yaşayan gelin kaynanasını evden uzaklaştırmak için kara büyülerden yardım olabilir. Bu şekilde evde yaşayan diğer kadın bu evden uzaklaştırılmış olur.

Bir insanın sağlığını zarar vermek için yapılan kara büyüler: Bir diğer kara büyü çeşidi de o insanın sağlığını kötü yönde zarar vermek için yapılan türleridir. Örneğin bazı insanlar diğer insanlardan çok ciddi şekilde zarar görüyor olabilirler. Bu durumdan kurtulmak için diğer insana kendi elleriyle zarar vermek istemezler bunun bilinmemesini ama o insanın zarar görmesini hatta sağlığını kaybedip yataklara düşmesini isterler. Bu noktada size düşman olan kişiye zarar vermek için, onu hastalık sahibi yapmak için bu tılsımın gücünden yararlanabilirsiniz.

Bir insanın yaşamına son vermek için yapılan kara büyüler: Aslında bu en tehlikeli tılsım şeklidir, özellikle bu tür büyüler bir insanın yaşamını bitirecek kadar güçlü tılsımlardır. Bazen bazı insanların nefret ettikleri, öldürmek istedikleri kişiler olabilir işte bu noktada bazı kişiler sevmedikleri, hatta nefret ettikleri bu kişiden tamamen kurtulmak için onların ölümüne kadar tesir edecek bu büyüleri tercih ediyorlar.

Bir evli çifti ayırmak için yapılan kara büyüler: Bu uygulamada ayrılmasını istediğiniz eşleri kısa süre içinde birbirlerinden nefret ederek ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu tılsım yapıldıktan sonra o ailenin içinde sürekli ciddi tartışmalar başlar, eşler artık birlikte aynı yatakta yatamaz duruma gelerek sürekli kavga etmeye başlarlar. Bu tartışmalar gün geçtikçe daha da kuvvet kazanarak devam eder. En sonunda gelinen nokta ayrılmak olacaktır. Bu çift artık bu zamandan sonra kara büyü çözülmediği sürece ayrılmak zorunda kalacaklardır. Bu evliliği kurtarmanın tek yolu yapılan kara büyüyü tespit edip onu hemen bozdurmak olmalıdır. Bu yapılmadığı sürece bu evliliğin kurtarılması maalesef mümkün olmaz. Bu çift bu büyünün tesiri devam ettiği sürece asla birlikte olamaz ve yakın zaman için ayrılmak yada boşanmak zorunda kalırlar.

İş yerinde size zarar veren insanları sizden uzak tutmak için yapılan kara büyüler: Bu sorunla çoğu insan karşı karşıya mutlaka hayatında bir kez dahi olsa karşılaşmıştır. İş yerlerinde birbirini çekemeyen birbirine karşı nefret besleyen pek çok çalışan olabilir. Hatta sizin yükselmenizi istemeyen yada sizin makamınızda gözü olan bazı kişiler size karşı kara büyü yaptırabilirler. Veya bunun tam tersi olabilir eğer sevmediğiniz bir insanla aynı ortamda çalışmak istemiyorsanız onu bulunduğunuz iş ortamından uzaklaştırmak için kara büyü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde rakibiniz olan kişi bundan sonra asla size zarar veremez zaten kısa bir süre sonra o iş yerinden ayrılmak zorunda kalır.