HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

PAPAZ BÜYÜSÜ


                                  PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz büyüsü eski çağlardan kalma kilise ve tapınaklarda yapılan dinimize ters düşen büyü çeşitidir. Genel de hayvanların kanları ve derileri tüyleri kemikleri dişleri vs ile Papaz büyüsü yapıldığı gözlenmektedir. Genelinde kanlarla yapılan ve hayvanlar kullanılarak yapılan büyü çeşitlerindendir. Ayrıca adet kanı da kullanıldığı bilinmektedir. Örneğin; domuz kanı, yağı, derisi, fare kanı, derisi, yılan derisi, kara kedi kanı ve derisi tüyü kullanılmaktadır.  Aybaşı Kanı (adet kanı,hayız kanı)ile yapılan puta tapanlar dönemlerinden kalan en etkili çok tehlikeli büyü çeşitlerinden tekidir. Genellikle Süryani dili ile okunan süryani tılsımlarla ve dualar kullanılarak yapıldığından o dönemlerde sadece papazlar yaptığı için bu isim papaz büyüsü adıyla anılır.

Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk günkü kan ile yapılır.Bir kadın içinde olur veya erkek kendine bağlama maksatlı olur. Evli karı kocadan erkeğe başka bir kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyünün bozulması lazımdır yoksa büyü yapılan kişi çok büyük sorunlar yaşar. Bu adet kanı büyüsünün sıcak ve soğuk şekillerde yapılma çeşitleride vardır. Genelinde bağlama büyüsü şeklinde yaptırılır ancak başka pek çok amaç için de yapılanlarıda vardır. Bağlama Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Aşk Büyüsü, Kısırlık Büyüsü, Soğutma Büyüsü, ve cinsel soğuma, Yani iki insanı bir birinden ayrılma maksadıyla yapılan papaz büyüsü çeşitlerinden biridir. Kullanılan malzemeler (domuz kanı ve yağı meni, hayz kanı, kişilerin saç teli, el ve ayak tırnakları, fare kanı ve derisi, yılan derisi kara kedi kanı, kurbaga kanı veya gözü gibi şeyler)sonrası bazı işlemlerden geçirildikten sonra uygulamaya konulur. 

Erkek veya kadının tam bir tutku ile kendine bağlanmasını, evli ise eşinne karşı cinsel isteksizlik tiksinti pis kötü koku alma karşı cinse dair başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması amacıyla yapılır. Kişi büyünün etkisiyle sanki büyü yapanın kumandasına girer ve istediği gibi yönetebilecek hale gelir. Sevmediğ halde sevdiğini zanneder bu büyü sebebinden büyüyü yapan kişi bırakmadıkça büyülü kişide onu terkedemez ve her zaman peşindedir büyünün amacıda budur ve bu niyetle  yapılır. Büyünün etkisine giren kişi kendindeki bu hisleri nasıl bu kadar çok aşırı sevgi bağlanma gözünün başka bir şey görmediğini fark edemez ve her şey normal görünür büyülü kişiye. Bunlara çeşitli örneklerde dahildir. Bu büyüyü islam dininin asla kabul etmediği bir büyü çeşididir bu tür büyüyü yapanda, yaptıran da günahların en büyüğüne girmektedir. 

Papaz büyüsü bozma konusunda siz değerli okuyucularıma 20 yıllık meslek hayatım boyunca yardımcı olmaktan gurur duydum. Her türlü büyünün bozulması hak din islamın kitabı Kur'an'ı Kerimde bulunmaktadır. Bu gibi büyülerin yasaklandığı en çok bilineni Bakara 102 de anlatılmaktadır ve uzak durmamız istenmiştir Bu gibi büyülere maruz kalmış kişiler bana ulaşabilirler. Saygılarımla...Süleyman'ın egemenliği konusunda onlar şeytanların (uydurup kulaklarına) okuduklarına tabi oldular. Halbuki Süleyman (büyü yaparak) Allah'ı inkar etmedi ama şeytanlar inkar edip kâfir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil'de iki meleğe Hârût ile Mârût'a indirilenleri (bildirilenleri) öğretiyorlardı. Halbuki o ikisi Biz ancak imtihan için gönderildik yanlış yapıp küfre girmeyin' demeden kimseye bir şey öğretmiyorlardı. Onlar o ikisinden kişiyi eşinden ayırmada kullanacakları şeyi öğreniyorlardı ancak onlar Allah izin vermedikçe öğrendikleri ile kimseye zarar verebilecek değillerdir. Onlar, kendilerine zarar vereni fayda vermeyeni öğreniyorlar. Ayrıca onu (sihri) bedel ödeyerek alan ve uygulatanların ahirette hiçbir nasiplerinin olmayacağını da çok iyi biliyorlar. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötü keşke bunu bilseler. 2/102.

Papaz büyüsü genelde elde edilemeyen kişileri (Kadın - Erkek) elde etmek maksadı ile yapılan bir büyü çeşididir. Halk arasında olan inanışa göre papaz, papazların yaptığına inanılmaktadır. Teknolojinin ve bilgi paylaşımının doğru veya yanlış burası tartışılır bir nokta bir amacı olan herkes papaz büyüsü yapmak gayretindedir. Ancak yanlış sonuçlar doğurabilir veya hiç fayda da etmeyebilir böyle büyüler çok tehlikelidir.