HEMEN ARA

 • Anasayfa
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
 • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
 • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

SARIMSAK BÜYÜSÜ


                            SARIMSAK BÜYÜSÜ

Aşkın kişiler üzerinizdeki etkisi zaman kavramını dahi değiştirmektedir. Günlük olaylar artık kişinin ilgisini çekmez. Sıradan insanların sıradan yaşamlarının dışına çıkarak yeni bir hayata bakışla gözleri yaşama açılır. Aşkın mistik gücü kişilere eşsiz ve yüce bir değer kazandırır.

En etkili aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü eskiler tarafından oldukça iddialı aşk büyüsü sarımsak büyüsü olarak bilinir. Sarımsak büyüsü aşk büyülerinin içinde en etkili olanı ve kesin sonuç verenidir fakat aşk için yapılan sarımsak büyüsünü çok az kişi bilmektedir.

Aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü için en uygun saat sabah güneşin doğmadan on, on beş dakika öncesi olan saattir. Sarımsak büyüsü uygulamasına başlamadan önce keskin kokulu olan bir tütsü yakılması çok daha fayda olacaktır.

Nasıl Yapılır

Sarımsak büyüsünü yapmak için en uygun olan zaman güneş doğmadan önce ki on beş dakikalık olan zaman dilimdir. Sarımsak büyüsü uygulamasını yapmaya başlamadan önce kokusu oldukça baskın olan bir tütsü yakmak faydalı olacaktır.

Sarımsak büyüsü uygulamasında iri diş bir sarımsak alınır. Sarımsağın kabukları soyulduktan sonra bıçak yardımıyla dikkatlice ince ince kenarları kesilerek sivriltilir. İnceltilerek sivrileştirilen sarımsağın içersinde bulunan özsuyu çıkartılır. Emici özelliğe sahip olan temiz bir beyaz kâğıt alınır. Kâğıt seçilirken kâğıdın yağlı olmamasına özen gösterilmelidir. İnceltilmiş olan sarımsağın sivri kısmıyla kâğıda büyükçe bir daire çizilir.

Çizilen dairenin içerisine büyü yapılarak âşık edilmesi istenilen kişinin adı, annesinin adı ve aşık olması istenilen kişinin adı büyük ve okunaklı olacak şekilde yazılır. Gül’ün kızı Melek aşkımdan yanıp tutuşsun gibi örneğin. Daha sonra bu yazılı olan kâğıt madeni bir tabak içine konarak yakılır. Kâğıdın her yeri tam kül olana kadar yakılır. Küller karıştırılarak toz haline getirilir.

Toz haline gelen küller büyü yapılan kişinin evinin kapı koluna, kapı eşikliğine, paspasının üzerine sürülmeli veya dökülmelidir. Bu uygulamanın amacı küllerin büyü yapılan kişiye ulaşmasıdır. Küller büyü yapılan kişiye ne kadar yakın olursa büyü o kadar hızlı etki eder. Tüm bu uygulamaların haricinde büyü yapılan kişiyle görüşme imkanı olur ve külü o kişinin yiyeceğinin tabağın altına veya içeceğinin bardağın altına sürülmesi ve hatta tokalaşma sırasında ele bulaştırılan külün büyü yapılan kişinin eline bulaştırılması büyünün en hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayacaktır.

Nasıl Bozulur

Büyü Bozmak için bir bardak su alınır. Aşağıda verilmiş olunan ayetleri ve sureleri sıra zincirinde okumaya devam edilir. Her okunan ayet ve sureler zaman zaman suya ve kişiye nefes edilir. Bu okunmuş olunan suyun önce bir kısmı içilir, geri kalan bir kısmıyla da eller, yüz ve vücudun belirli yerlerine sürülerek istifade edilmiş olunur. Bu uygulama her gün aksatılmadan 11 gün boyunca sabah namazının arkasından kişi kendisine veya büyü yapılmış olan kişiye uygulanır.

Her yapılan uygulama bir güne mahsus olmaktadır. Bir kere yapılan uygulama aynı gün uygulanmalıdır ve her gün için yeni okumalı uygulama tekrarlanmalıdır. Bu uygulama sonrasında kişinin üzerinde bulunan her türlü sihir, büyü ve nazar var ise hepsi yol olmuş olur. Suyun okuma uygulaması bittikten sonra bir adet kesme şeker kullanılmalıdır.

 1. önce eüzü besmele çekilir 7 kere ayetel kürsi okunur.
 2. 7 kere Taha suresi ayet 67–68–69 sayfa 317 bu ayette okunur.
 3. 3 kez inşirah suresi okunur
 4. 3 kez ihlâsı şerif okunur
 5. 3 kez Felak suresi okunur
 6. 3 kez nas suresi okunur
 7. tekrar 7 kez ayetel kürsi okunur
 8. 7 fatiha yı şerif okunur
 9. 7 ihlâs suresi okunur.
 10. tekrar 7 felak suresi okunur
 11. tekrar 7 nas suresi okunur