HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

KARABİBER BÜYÜSÜ                           KARABİBER BÜYÜSÜSevgi ve muhabbet kurmak amacıyla yapılan büyü çeşitlerindendir. Genel olarak 21 ile 41 adet karabiber üzerinde bir takım okumalar sağlanarak büyü yapılabilmektedir. Bu büyünün temel amacı ise, yapılacak olan kişinin içine sevgi ateşi düşürmek ve o kişinden bir haber almaktır. Bununla birlikte büyüyü yaptıran kişiye geri dönmesini sağlamaktır.

Karabiber büyüsü ile birlikte 21 veya 41 adet üzerine gerçekleştirilen uygulamanın bir sakıncası yoktur fakat bazı ilimlere göre esas alınan ebcedsel değerlerin (Arap harf dizisi) önemi bir hayli fazladır. Belirli bir gün ya da gece okunacak bu dualar sonrasında karabiberler gümüş ya da bakır üzerinde atılarak yanması sağlanmaktadır. Kişilerin tam ve eksiksiz bilgileri ile birlikte hazırlanan bu büyü amacı itibariyle hızlı bir şekilde gelişen büyüler arasındadır.

Karabiber Büyüsünün Etkisi

Büyü yapıldıktan sonra biberler ateşe bırakılır ve 3 kez sabah ve akşam olmak üzere 7 gün boyunca devam ettirildiğinde, karşıdaki kişi her kim olursa olsun aşkından deli olacak duruma gelir ve kişiden asla ayrılmaz.

Bu derece güçlü bir büyüyü, günümüzde kullanan insanlar elbette bulunur. Büyü yapıldığı anda varlıklar hemen faaliyete koyulur. İlk olarak yapılan kişinin aklına yaptıranı düşürmeye başlarlar. Büyü yapılan kişi rüyalarında onu görür ve bir şekilde pişmanlık duygusu meydana gelir.

Büyü yapılan kişi, yaptıran kişiyi sürekli aramak ister fakat bazen gururuna yenik düşerek bu duruma engel olur. Ancak bu durumun etkisi gün geçtikçe artacak ve karşı koyulamaz bir hâk alacaktır.

Sizi aradığında bir hayli çekingen davranır. Daha sonra pişmanlığını söyler ve sevgisini de dile getirmeye başlar. Kişinin karakterine bağlı olarak değişebilecek bir durumdur. 41. Gününde ise artık en etkili seviyesiyle bu sevgi bağı görülmeye başlar.