HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

MUM BÜYÜSÜ


                                   MUM BÜYÜSÜ

Mum büyüsü etkili bir bağlama büyüsüdür. Diğer bağlama büyülerinin aksine etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür. Ancak etkisi diğer büyülere göre daha uzun sürelidir.
Mum büyüsünün bir diğer belirleyici özelliği de sevgililere acı çektirerek onları birbirine bağlamasıdır. Yapılması sabır ve uzmanlık isteyen büyülerdendir.

Mum büyüsü nasıl yapılır?

 
Mum büyüsünün yapılmasında iki önemli aşama vardır. Bunlardan birincisi gündüz yapılan mum ipine düğüm atma işlemi ikincisi ise gece yapılan tılsımlı sözlerin okunduğu bekleme aşamasıdır. Bu iki aşamayı da aynı kişi ve yalnız başına yapmalıdır.
Mum büyüsünde birinci aşama: Mum ipine düğüm atma aşaması
 
Bu aşama gündüz icra edilen bir uygulamadır. Yapılış aşaması dikkatle takip edildiğinde tam olarak şöyledir:
Tam bir mum alır. Mum, alt tarafından yarısına kadarki bölümden kesilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta mum ipinin kesilmemesi yani sağlam bırakılmasıdır. Yani mumun alt kısmından kesilen mumun içinden çıkan ip sarkar vaziyette kalmalıdır.
Kesilmiş yerin bu ipine bir düğüm atılır. Ardından mumun baş kısmında bulunan ip hafifçe çekilmeye başlanır. İpin kopmamasına ve mumun kırılmamasına dikkat edilir.
Eğer çok acele edilmezse yağlı özelliğinden dolayı mum ipi koparılmadan çekilebilmektedir. Bu nedenle biraz sabırla çalışmakta fayda vardır. Düğümlenmiş ip mumun içine girip kaybolduktan sonra bir müddet daha ip çekilir. Çünkü büyünün asıl puf noktası o düğümlü noktanın yakılması işlemidir.
Eğer işlemler düzgün yapılmışsa mumun baş tarafında bir parça fazla ip kalacaktır. Bu fazla kalan ip kesilerek alınır. Hiçbir büyü malzemesinin çöpe atılamayacağı gerçeğinden hareketle bu ip parçası toprağa gömülür. Böylece mum büyüsünün birinci aşaması tamamlanmış olur.
Mum büyüsünde ikinci aşama: Mumun yakılarak tılsımlı sözcüklerin okunması
 
Bu ikinci aşamanın gece yapılması gerekmektedir. Mum başka bir ışık kaynağının aydınlatmadığı bir odanın ortasına bir metal kabın içinde konularak yakılır. Odada büyüyü yapan kişi dışında başka bir şahıs bulunmamalıdır. Mum yanarken büyü yapan kişinin hiç konuşmadan beklemesi gerekmektedir.
Düğümlenmiş kısım yandığında aslında büyü büyük ölçüde tutmuş demektir. Ancak bir de dil ile bu büyünün onaylanması gerekmektedir. Dil ile onay kısmı ise mum tamamen bitip oda tamamen karanlık olduğunda söylenen sözlerle yapılır.