HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ


                   
                                      ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ
Şirinlik muskası uygulaması kişilerin özel yaşamlarında şirin, sıkmayan, sohbeti fazlasıyla keyif veren, uyumlu, sıcak kanlı, sempatik görünme istekleri ile yapılmaktadır. Şirinlik büyülerinin uygulaması kişilerin kısmetlerinin açılması için de oldukça etkili bir yoldur. Yani bu büyü çeşidine etraftakilere ve sevdiğiniz kişilere şirin görünmek isteyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Sempatik ve şirin görünen kişilerin her zaman etraflarında fazla arkadaşları olur. arkadaş edinme konusunda zorluk çekiyorsanız, sevdiklerinize itici ve sempatik gelmiyorsanız, toplu ortamlarda soğuk olduğunuzu söylüyorlarsa şirinlik büyüsü tam olarak size göredir. Bu büyü ile sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızın gözünde farklı bir yere gelir ve olduğunuzdan daha sempatik ve sevecen bir hal alırsınız. Arkadaş ilişkileriniz gelişir ve daha sıcak bir hale gelir. Etrafınızdaki insanların pozitif elektrik almasını sağlayan bu büyü çeşidi ile ayrıca kalıcı dostlukları daha kolay ve hızlı şekilde elde edebilirsiniz.

Nasıl Yapılır

  • Şirinlik büyüsü yapmak için ilk olarak duasının ne düzgün şekilde hazırlanması gerekir.
  • Büyü yapımında büyü yapılacak olan kişinin annesinin adı kullanılacaktır.
  • Metal bir kasenin içerisine sabahın ilk ışıkları ile soğuk olan süt konulmalıdır.
  • Kişinin 11 defa yüzüne sütü sürmesi gerekir.
  • Sütün sürülmesinde her defa 33 kez Muttan Kabali denilir.
  • 11 kez süt sürdüğünüz yüzünüzü ılık su yardımı ile yıkayın.