HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

TIRNAK BÜYÜSÜ

TIRNAK BÜYÜSÜ NEDİR

Tırnak Büyüsü nün hem sevgi için hem de ayrılık için yapılan çeşitleri oldukça fazladır…


                                   TIRNAK BÜYÜSÜ
Tırnak Büyüsü de yine fazla önermediğimiz ancak adından sıkça bahsedilen büyülerdendir. Tırnak Büyüsü Kara – Kırmızı Büyü sınıfına girer ve Papaz Büyüsü grubundandır.

TIRNAK BÜYÜSÜ AMACI

Sevgi ve birleştirme, bağlama amacıyla yapılan Tırnak Büyüsü  uygulamayı yapan kişinin tırnakları ile işlem yapılır. Kesilen tırnaklar bazı okumalar ve işlemlerden geçirilip ya yakılarak kül haline getirilir yada direk toz haline getirilerek kullanılır. Yine bazı tütsüler, bazı karışımlar ve okumalar sonunda işlem tamamlanır ve uygulanır.

Bir başka sevgi için uygulanan Tırnak Büyüsü şeklinde ise, sevmesi istenen kimsenin tırnakları kullanılır. Yani uygulama yapılacak kişinin tırnakları kullanılarak işlem yapılır. Bulunan tırnaklar; yedi çeşmeden su alınarak, yedi gün bakır yada gümüş bir tas içinde bekletilir ve sevmesi istenilen kimsenin gelip geçtiği yerlere serpilir yada kapısının eşiğine yakın bir yere gömülür.

Ayırma amaçlı Tırnak Büyüsü ise; oldukça farklı şekillerde ritüeller içerir. Taraflardan hangisinin ayrılması isteniyorsa, o kişinin tırnakları yine bazı karışımlarla birlikte toz haline getirilerek yakılır. Yakılan tırnaklar bir süre bekletildikten sonra, bazı okumaları yapılır. Okumalar tamamlandıktan sonra, yapılan işlem ya mezara gömülür, yada kötü kokan bir yere atılır. Atılan yer ayak basmayacak ve asla temizlenmeyecek bir yer olmalıdır. Burada ki amaç; ayrılması istenen kişilerin ölümüne ayrılması ve birbirlerine tiksinti duymasıdır.