HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

Anasayfa


     15 Gün Oldu Saplantılı Sevgilimle Sular Durulmaya Başladı İstanbuldan Ayça

   
        Yorum
 
 
Yorum

İstanbul dan Ayça. 

Yaklasik uc senedir devam eden kangren haline dönüşen saplantılı bir sevgiliden nasil kurtulucagimi bilemiyordum.o kadar caresizdim ki internetten hocalara medyumlara bakmaya basladim.

 

İlhami hocanin sitesine girip okudugumda bana o kadar guven verdiki ve yanılmadım. Hemen arayup butun gercekligiyle herseyi kendisine anlattim.kendimden oldukça kucuk bir sevgilim olduğunu aramizdaki iliskinin sapkanti haline geldigini bana zaman zaman suddet uyguladigini hiçbirşeyi saklamadim.

 

İlhami hicam bana o kadar iyi ve anlatusla yaklasdiki hetkes hata yapabilir detup beni dinledi. Nasil bir calisma yapacagimizi anlatti. Ve sabredip benim dediklerimden disari cikmiycaksin dedi.

 

Bütün inancimla kendisine inanarak dediklerini yaptim ..ve daha onbes gun oldu bitmez bitemez dediğim bu iliskide sular durulmaya basladi.

 

Binlerce şükürler olsun ki artik eskisi gibi rahatsiz etmiyor hakaretlere maruz kalmiyorum. Telefonumu kirkarak simdi ne olucak ne diycek acaba diye stresle acmiyirum.

 

Her aradigimda telefonu acan beni sabirla dinleyen bana telkinlerde bulunan cok daha iyi gelismeler olacak biraz daha sabret diyen hocama binlerce teşekkürler.

 

İlhami hocamı derdine care arayan tum kardeslerime kesinlikle tavsiye ediyorum. Allaha emanet olun hocam. .