HEMEN ARA

  • Anasayfa
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
  • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
  • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Ürün ve Hizmetler
Tıkla Ara

WhatsApp iletişim

 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 1998 bu yana deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Duyurular

 

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

Anasayfa

 

MEDYUM İLHAMİ HOCA KİMDİR 

Medyum ilhami hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. 1998 Bu yana deneyimle birçok kişinin ilişkilerini kurtarmış ve vesile olmuştur. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz medyum ilhami hoca ile hayatınıza yön verebilirsiniz. Biten aşkınızı tekrar tazeleyen, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürebilen hocadır. Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlar Medyum İlhami Hoca ile Her şey ilk gün kü gibi olur. 

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz 

 

 

 

 

 

Amacımız Türkiye ye Ve yurt dışına dünyanın her yerine bize verilen manevi gücün vazifesi olarak hizmet vermek. 

 

Güvenilir medyum

Güvenilir medyum nasıl anlaşılır en güvenilir medyum kimdir diye soranlara güvenilir hizmet veren medyumların referansları olmasıdır. Sizde yorumlarımızı okuyup kararı siz verin. 

 

Günümüz de her insanın bir derdi sıkıntısı var dır. Bana verilmiş olan bu manevi gücü sizlerin derdini Kendi derdim gibi görüp yardım etmek için burdayım. Hepinizi kendi ailemden bir birey gibi kardeşim gibi görür titizlikle işlemlerinize bakarım 1998 bu yana aralıksız sizlere yardım etmeyi bu manevi gücü sizin için kullanmayı kendime vazife bildim


ÇALIŞMALARIMIZ 

 

Medyum İlhami Hoca 1998 Bu yana medyumluk tecrübesi ile havas ve hüddam uzmanlıgı ile Türkiye ve Yurtdışı bir çok yerine en iyi hizmetleri vermektedir. 

 

Biyografi


Medyum İlhami Hoca 1998 Bu yana medyumluk tecrübesi ile havas ve hüddam uzmanlıgı ile Türkiye ve Yurtdışının bir çok yerine en iyi hizmetleri vermektedir. 

 

ÇALIŞMALARIMIZ  ARASINDA

 

 

 Aşık Etme Çalışmaları 
 Bağlama Çalışmaları 
 Negatif Enerji Bloke Arındırma 
 Soğutma Çalışmaları 
 Birleştirme Çalışmaları 
 Evlilik Ve İkna Etme Çalışmaları 
 Bereket Ve Kısmet Çalışmaları 
 Evli Eşlere Özel Çalışmaları 
 İş Ve Başarı Uyumlaması
 Şirinlik Çalışmaları 
 Yıldız Haritası Falı Çalışmaları 
 Diğer Çalışmalar 
 
 

Çalışmalarımızın hakkında destek ve hizmet almak için iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz 

 

İnstagram Dm Ulaşabilirsiniz 

 

WhatsApp Ulaşabilirsiniz 

 

0539 307 20 99 Arayabilirsiniz

 

 

... 10 ...