Medyum İlhami
Gideni Getirme, Büyü Bozma, Bağlama büyüsü
0539 307 20 99

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Sevgili Okuyucular
Türkiyenin En İyi Medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Metafizik Nedir

Metafizik, felsefenin belirli bir bölümüdür. Bu bölümde, “Varlık nedir?”, “Bir dış dünya var mıdır?”, “Beden ile ruh arasındaki ilişkiler nelerdir?”, “Tanrı var mıdır?”, “Ruh ölümlü müdür, ölümsüz müdür?“ gibi sorulara cevaplar aranır. Ayrıca, bilginin nereden geldiği, neleri bilebileceğimiz de araştırılır. Ama metafizikteki asıl araştırma konuları, evren, tanrı ve ruhtur.
Uzmanlık Alanları


Medyum İlhami Hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz biten aşkınızı tekrar tazelerim, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürürüm. Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlarım. Her şey ilk gün kü gibi olur. Ayrılanları birleştirmek ve sevdiğinize kavuşmanız için aşk bağlama vefkleri, muhabbet vefkleri, bağlama tılsımları hazırlıyorum. Buradan binlerce kişinin ayrıldığı eşini, sevgilisini tekrar birleştirdiğimi beyan ederim.


Medyum İlhami Hoca medyumluk faaliyetinde bulunmakta olup sizlere HAVAS İLMİ, GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI vb. pek çok konuda kendini ispatlamış güvenilir bir üstaddır

Burçlar
Aşk Büyüsü
 Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem
En Başarılı Medyum
En başarılı Medyum Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. 

KARA BÜYÜ

                                   
                                       KARA BÜYÜBu yazımda sizlere kara büyü çeşitleri hakkında bilgiler verip, sizlerin kara büyüler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacağım. Bilindiği gibi kara büyü bir tür kötülük büyüsüdür. Kara büyülere örnek olarak verecek olursak, sabun büyüsü, kilit büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumu büyüsü ve kaşık büyü gibi bir çok örnek verebiliriz. Bunların dışında daha bir çok kara büyü çeşitleri vardır.

Bu yazdıklarım en fazla tercih edilen kara büyü çeşitleridir. Kara büyülerin tercih edilmesindeki önemli bir faktör bu büyülerin uygulamalarının kolayca yapılabilir olmasından kaynaklanmasıdır. Diğer büyü türlerine göre kara büyüler hem yapılış aşamalarında hemde uygulama aşamalarında diğer büyülerle karşılaştırıldıklarında çok daha kolay yapılmaları ile dikkat çekerler.

Bir insanı evden uzaklaştırmak için yapılan kara büyüler: Sizin hayatınızı zehir eden ve sizin mutsuz olmanız için elinden gelen her şeyi yapan bir düşmanınız yada sizi sevmeyen bir insan olabilir. Çoğu zaman bu durumlar gelin ve kaynana arasında yaşanır. Gelinini sevmeyen bir kaynana kendi oğlunu etkilemek ve kendi sözünü dinletmek için farklı tutumlar içine girebilir. İşte böyle bir durumda aynı evde yaşayan gelin kaynanasını evden uzaklaştırmak için kara büyülerden yardım olabilir. Bu şekilde evde yaşayan diğer kadın bu evden uzaklaştırılmış olur.

Bir insanın sağlığını zarar vermek için yapılan kara büyüler: Bir diğer kara büyü çeşidi de o insanın sağlığını kötü yönde zarar vermek için yapılan türleridir. Örneğin bazı insanlar diğer insanlardan çok ciddi şekilde zarar görüyor olabilirler. Bu durumdan kurtulmak için diğer insana kendi elleriyle zarar vermek istemezler bunun bilinmemesini ama o insanın zarar görmesini hatta sağlığını kaybedip yataklara düşmesini isterler. Bu noktada size düşman olan kişiye zarar vermek için, onu hastalık sahibi yapmak için bu tılsımın gücünden yararlanabilirsiniz.

Bir insanın yaşamına son vermek için yapılan kara büyüler: Aslında bu en tehlikeli tılsım şeklidir, özellikle bu tür büyüler bir insanın yaşamını bitirecek kadar güçlü tılsımlardır. Bazen bazı insanların nefret ettikleri, öldürmek istedikleri kişiler olabilir işte bu noktada bazı kişiler sevmedikleri, hatta nefret ettikleri bu kişiden tamamen kurtulmak için onların ölümüne kadar tesir edecek bu büyüleri tercih ediyorlar.

Bir evli çifti ayırmak için yapılan kara büyüler: Bu uygulamada ayrılmasını istediğiniz eşleri kısa süre içinde birbirlerinden nefret ederek ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu tılsım yapıldıktan sonra o ailenin içinde sürekli ciddi tartışmalar başlar, eşler artık birlikte aynı yatakta yatamaz duruma gelerek sürekli kavga etmeye başlarlar. Bu tartışmalar gün geçtikçe daha da kuvvet kazanarak devam eder. En sonunda gelinen nokta ayrılmak olacaktır. Bu çift artık bu zamandan sonra kara büyü çözülmediği sürece ayrılmak zorunda kalacaklardır. Bu evliliği kurtarmanın tek yolu yapılan kara büyüyü tespit edip onu hemen bozdurmak olmalıdır. Bu yapılmadığı sürece bu evliliğin kurtarılması maalesef mümkün olmaz. Bu çift bu büyünün tesiri devam ettiği sürece asla birlikte olamaz ve yakın zaman için ayrılmak yada boşanmak zorunda kalırlar.

İş yerinde size zarar veren insanları sizden uzak tutmak için yapılan kara büyüler: Bu sorunla çoğu insan karşı karşıya mutlaka hayatında bir kez dahi olsa karşılaşmıştır. İş yerlerinde birbirini çekemeyen birbirine karşı nefret besleyen pek çok çalışan olabilir. Hatta sizin yükselmenizi istemeyen yada sizin makamınızda gözü olan bazı kişiler size karşı kara büyü yaptırabilirler. Veya bunun tam tersi olabilir eğer sevmediğiniz bir insanla aynı ortamda çalışmak istemiyorsanız onu bulunduğunuz iş ortamından uzaklaştırmak için kara büyü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde rakibiniz olan kişi bundan sonra asla size zarar veremez zaten kısa bir süre sonra o iş yerinden ayrılmak zorunda kalır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.72635.7493
Euro6.33336.3587
KIRILAN KALPLER İÇİN
SONUÇ ALMAK İSTİYORSAN
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ08:00-21:00
 SALI08:00-21:00
 ÇARŞAMBA08:00-21:00
 PERŞEMBE08:00-21:00
 CUMA08:00-21:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü