• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SONUÇ ALMAK
Bizi Anlatan Referansları
Türkiyenin medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

18 yaş üstü
18+ yaş üstü hizmet verilmektedir.
Aşk Büyüsü


Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği 
canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem

İşlem için gereken
SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN

1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ
En iyi medyumluk hizmeti
En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir

- En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

KARA BÜYÜ

                                   
                                       KARA BÜYÜBu yazımda sizlere kara büyü çeşitleri hakkında bilgiler verip, sizlerin kara büyüler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacağım. Bilindiği gibi kara büyü bir tür kötülük büyüsüdür. Kara büyülere örnek olarak verecek olursak, sabun büyüsü, kilit büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumu büyüsü ve kaşık büyü gibi bir çok örnek verebiliriz. Bunların dışında daha bir çok kara büyü çeşitleri vardır.

Bu yazdıklarım en fazla tercih edilen kara büyü çeşitleridir. Kara büyülerin tercih edilmesindeki önemli bir faktör bu büyülerin uygulamalarının kolayca yapılabilir olmasından kaynaklanmasıdır. Diğer büyü türlerine göre kara büyüler hem yapılış aşamalarında hemde uygulama aşamalarında diğer büyülerle karşılaştırıldıklarında çok daha kolay yapılmaları ile dikkat çekerler.

Bir insanı evden uzaklaştırmak için yapılan kara büyüler: Sizin hayatınızı zehir eden ve sizin mutsuz olmanız için elinden gelen her şeyi yapan bir düşmanınız yada sizi sevmeyen bir insan olabilir. Çoğu zaman bu durumlar gelin ve kaynana arasında yaşanır. Gelinini sevmeyen bir kaynana kendi oğlunu etkilemek ve kendi sözünü dinletmek için farklı tutumlar içine girebilir. İşte böyle bir durumda aynı evde yaşayan gelin kaynanasını evden uzaklaştırmak için kara büyülerden yardım olabilir. Bu şekilde evde yaşayan diğer kadın bu evden uzaklaştırılmış olur.

Bir insanın sağlığını zarar vermek için yapılan kara büyüler: Bir diğer kara büyü çeşidi de o insanın sağlığını kötü yönde zarar vermek için yapılan türleridir. Örneğin bazı insanlar diğer insanlardan çok ciddi şekilde zarar görüyor olabilirler. Bu durumdan kurtulmak için diğer insana kendi elleriyle zarar vermek istemezler bunun bilinmemesini ama o insanın zarar görmesini hatta sağlığını kaybedip yataklara düşmesini isterler. Bu noktada size düşman olan kişiye zarar vermek için, onu hastalık sahibi yapmak için bu tılsımın gücünden yararlanabilirsiniz.

Bir insanın yaşamına son vermek için yapılan kara büyüler: Aslında bu en tehlikeli tılsım şeklidir, özellikle bu tür büyüler bir insanın yaşamını bitirecek kadar güçlü tılsımlardır. Bazen bazı insanların nefret ettikleri, öldürmek istedikleri kişiler olabilir işte bu noktada bazı kişiler sevmedikleri, hatta nefret ettikleri bu kişiden tamamen kurtulmak için onların ölümüne kadar tesir edecek bu büyüleri tercih ediyorlar.

Bir evli çifti ayırmak için yapılan kara büyüler: Bu uygulamada ayrılmasını istediğiniz eşleri kısa süre içinde birbirlerinden nefret ederek ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu tılsım yapıldıktan sonra o ailenin içinde sürekli ciddi tartışmalar başlar, eşler artık birlikte aynı yatakta yatamaz duruma gelerek sürekli kavga etmeye başlarlar. Bu tartışmalar gün geçtikçe daha da kuvvet kazanarak devam eder. En sonunda gelinen nokta ayrılmak olacaktır. Bu çift artık bu zamandan sonra kara büyü çözülmediği sürece ayrılmak zorunda kalacaklardır. Bu evliliği kurtarmanın tek yolu yapılan kara büyüyü tespit edip onu hemen bozdurmak olmalıdır. Bu yapılmadığı sürece bu evliliğin kurtarılması maalesef mümkün olmaz. Bu çift bu büyünün tesiri devam ettiği sürece asla birlikte olamaz ve yakın zaman için ayrılmak yada boşanmak zorunda kalırlar.

İş yerinde size zarar veren insanları sizden uzak tutmak için yapılan kara büyüler: Bu sorunla çoğu insan karşı karşıya mutlaka hayatında bir kez dahi olsa karşılaşmıştır. İş yerlerinde birbirini çekemeyen birbirine karşı nefret besleyen pek çok çalışan olabilir. Hatta sizin yükselmenizi istemeyen yada sizin makamınızda gözü olan bazı kişiler size karşı kara büyü yaptırabilirler. Veya bunun tam tersi olabilir eğer sevmediğiniz bir insanla aynı ortamda çalışmak istemiyorsanız onu bulunduğunuz iş ortamından uzaklaştırmak için kara büyü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde rakibiniz olan kişi bundan sonra asla size zarar veremez zaten kısa bir süre sonra o iş yerinden ayrılmak zorunda kalır.

KIRILAN KALPLER
Sevgili okuyucular
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ09:00-19:00
 SALI09:00-19:00
 ÇARŞAMBA09:00-19:00
 PERŞEMBE09:00-19:00
 CUMA09:00-19:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü
Etiketler
En İyi Medyum Hocalar, En Başarılı Medyumlar, Güvenilir Medyumlar, Medyum, Medyum Hoca, En Garantili Medyum Hocalar, Medyum İlhami Hoca, Medyum İlhami Şikayet, Medyum Arıyorum, En İyi Medyum, Hüddam, Hadim, Yıldızname, Yıldızlama, Vefk Yapan Hoca, Vefk Yazan Hocalar, Muska yazan Hoca, Muskacılar, Ünlü Medyum, Medyum Tavsiyeler, Bağlanma Büyüsü, Bilgili Medyumlar, Güvenilir Medyumlar, İlhami Hoca Güvenilir mi, İlhami hocanın yaptığı işlemler, Medyum İlhami Bey, Medyum İlhami Hocanın Sitesi, Medyum İlhami Hoca Nerede, En çok Medyum İlhami hocamızı tercih etmektedir, İlhami Hoca Yorumları, Hizmet Veren Medyum, Medyumluk Hizmeti, Türkiye'nin Medyumu, En İyi Medyumlar, İlhami Hoca Mucizleri, Uzman Medyum, Uzman Medyumlar, En Çok Dikkat Çeken Medyum, Medyum Arayisi, Yöresinde En İyi Medyum, Çevresinde Medyum, Medyum Numarası, Medyum Adresleri, En İyi Medyumu, Söz Dinlettiren Medyum,  Alanında Uzman Medyumlar, Hocalık Rahatsızlıklar, Medyum Taleleri, Mucizler Gerçekleştirilen Medyum, Güvenilir Hocalar, En İyi Medyum Hocaları Bulmak, Bulurum Medyum, En iyi Büyü Yapan Medyum Hocalar, Büyü Bozan Medyum Hocalar, Büyü Bozmak Nedir, Büyü Bozan, Büyü Bozdurmak İstiyorum, Yardım alabileceğimiz Medyum, Medyum İlhami Hoca Bozdu, Büyü Bozma İşi Üzerinde İyi Bir Medyum, Bütün Büyüleri Bozan, Gerçekten Güvenilir Medyum, En Etkili Medyum, En Meşhur Medyum, En Tanınmış Medyum, İlhami Hoca Tavsiye, Medyum İlhami Hoca Tavsiye, İlhami Hoca Yorumlar, İllerin Medyumu, Büyü Yapan Hocalar, En Çok Aranan Medyum, En Garantili Hocalar, İlhami Hoca Mucizeleri, Kesin Sonuç Veren Medyum, En Etkili Büyüler, En Etkili Aşk Büyüsü, En Güçlü Tılsımlar, Dürüst Medyum, Gerçek Medyum, Gerçek Medyum Hoca, Etkili İşlemler, En Garantili Aşk Büyüsü Yapan Medyum, İspatlı Medyum, Yüz Yüze Görüşen Medyum, Ofisi Olan Medyumlar, İş Yeri Olan Medyumlar, Ofisine Kabul Eden Medyumlar, En Güvenilir Medyum Ve Hocası, Büyünün Yerini Söyleyebilin Medyum, Gerçek Hocalar, İlhami Hoca Referanslar, Medyum İlhami Referansları, En Çok Duyulan Medyum, En İyi Medyum Hocaları, Başarılı Medyum Hocalar, Medyum, Derin Hocalar, Çevrede En Çok Tavsiye Edilen Medyum, Usta Medyum, Usta Medyumlar, Profosyonel Medyum Hocalar, En Çok Tavsiye Edilen Medyum, Gerçek Medyum Yorumları, Aldatan Kocayı Eve Bağlama, İlimler, İyi Bir Medyum Hoca Arıyorum, Sonuç Sağlayan Medyum, İlhami Hocayı Arayanlar, Sihir Büyü, Özel Yeteneklere Sahip Medyumlar, Vefk Çeşitleri, Bio Enerji, Geri Döndürme Büyüsü, Büyü Yapacak Hoca, Medyum Danışmanlığı, Medyum Hoca, Medyum Hoca Numaraları, Medyum Hoca Fiyatları, En Etkili Medyum Hocalar, En İyi Medyum Hoca Kimdir, En İyi Medyum Yorumları, Sihir Yapan Hocalar, Buyu yapanlar,