Medyum İlhami
Gideni Getirme, Büyü Bozma, Bağlama büyüsü
0539 307 20 99

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Sevgili Okuyucular
Türkiyenin En İyi Medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Metafizik Nedir

Metafizik, felsefenin belirli bir bölümüdür. Bu bölümde, “Varlık nedir?”, “Bir dış dünya var mıdır?”, “Beden ile ruh arasındaki ilişkiler nelerdir?”, “Tanrı var mıdır?”, “Ruh ölümlü müdür, ölümsüz müdür?“ gibi sorulara cevaplar aranır. Ayrıca, bilginin nereden geldiği, neleri bilebileceğimiz de araştırılır. Ama metafizikteki asıl araştırma konuları, evren, tanrı ve ruhtur.
Uzmanlık Alanları


Medyum İlhami Hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz biten aşkınızı tekrar tazelerim, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürürüm. Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlarım. Her şey ilk gün kü gibi olur. Ayrılanları birleştirmek ve sevdiğinize kavuşmanız için aşk bağlama vefkleri, muhabbet vefkleri, bağlama tılsımları hazırlıyorum. Buradan binlerce kişinin ayrıldığı eşini, sevgilisini tekrar birleştirdiğimi beyan ederim.


Medyum İlhami Hoca medyumluk faaliyetinde bulunmakta olup sizlere HAVAS İLMİ, GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI vb. pek çok konuda kendini ispatlamış güvenilir bir üstaddır

Burçlar
Aşk Büyüsü
 Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem
En Başarılı Medyum
En başarılı Medyum Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. 

Midyatta bulunan medyum

Mardinin güvenilir medyumu demek İlhami Hoca demektir.


Mardin de işinin ehli hoca olan medyum İlhami hoca büyü bozan en güzel sonuçlar veren medyumdur. Mardin il ve ilçelerde büyü yapabilen Mardin ve çevresinde tarafında medyum arayanlar İlhami hocadan gönül rahatlığıyla ile destek alabilir. Mardin'de kendini bilmez hoca olanlar insanların umutlarindan ve Mardin halkımızın büyü bozma amaciyla aldıkları para sonra insalarimiz engelleyip medyumluk amacinida kirletmektedir.

Allah'ın izni ile insanlarimiza kötülük amaçlı yapılan büyüleri bozarak Mardin medyum çevrelerine hizmeti vererek İlhami hoca dertlerinize çare olmaktadir.

Mardin Medyum olarak en iyi medyum olan ilhami hoca uzman çalışmaları ile Mardin halkının gönlünü fet etmiştir
Mardin'de garantili medyum hoca arayanlar Mardin medyum adresi denince ilk akla gelen medyumdur.  Midyat en iyi medyumu muska yazan hocası yaptığı ilmi vefk ile midyyattaki medyumlar ve hocalar olarak profesyonel maneviyatlı medyumdur. Mardin de ünlü hoca, Mardinde derin hoca ve Mardinde iyi hoca arayanların tercihidir. Mardin ilçelerin seçilen medyumu. 

Mardin medyum arayanlara ilk akla gelen medyum ilhami hocasıdır. Mardin medyumları içinde en gözde dir. Mardin medyum ilhami hoca 20 yıllık medyumluk hayatında sizlere verdiği hizmetler arasında Gideni eş veya sevgiliyi geri getirme, Etkili Büyü bozma, Kısmeti kapalı olanların kısmetini açma, Ve etkili bağlama büyüsü uzmanıdır.

Büyü ve Sihir Çözme konusunda uzman olan İlhami Hoca birçok ünlü kişinin de fikir alışverişi yaptığı bir hocadır.

Aşk ve bağlama tılsımı, ayrılanları birleştirme, büyü çözümü ve büyü bozumu, Birini kendine aşık etme büyüsü, gizli ilimler çalışmaları, cin ve cin musallatlarının giderilmesi başlıca çalışmalarımdır.


 • Mardin Midyat Büyücüleri
 • Mardin Medyumlari
 • Mardin Midyat Papaz Büyüsü
 • Mardin Midyat Hocaları
 • Mardindeki Papazlar
 • Mardin'de Süryani Hocalar
 • Midyattaki Papazlar
 • Mardin Medyum
 • Mardin'de Büyü Yapanlar
 • Mardin Midyat Papazları
 • Mardin'de Papaz Büyüsü Yapan Hocalar
 • Papaz Telefonları

mardin medyumları, mardinin en iyi medyumu, medyum, medyumlar, Midyatta bulunan medyum, Mardin medyumu, Mardin medyum hoca, Mardin medyum hocalar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75305.7761
Euro6.32866.3540
KIRILAN KALPLER İÇİN
SONUÇ ALMAK İSTİYORSAN
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ08:00-21:00
 SALI08:00-21:00
 ÇARŞAMBA08:00-21:00
 PERŞEMBE08:00-21:00
 CUMA08:00-21:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü