• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
SONUÇ ALMAK
Bizi Anlatan Referansları
Türkiyenin medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

18 yaş üstü
18+ yaş üstü hizmet verilmektedir.
Aşk Büyüsü


Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği 
canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem

İşlem için gereken
SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN

1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ
En iyi medyumluk hizmeti
En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir

- En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Yedek

Berlin MEDYUM
Medyum İlhami Hoca medyum arıyorum denince ilk akla gelen isimdir. Türkiye ve Yurtdışının her yerine çözüm odaklı çalışmalar yapıp sorunlarınıza kökten çözüm getirmektedir.Sıkıntılı günlerinizde sizleri yanlız bırakmıyoruz. Türkiye ve Yurtdışının her yerinden bizleri gönül rahatlıgı ile arayabilirsiniz Türkiye ve Yurtdışının neresinden ararsanız arayın aynı sonucu alırsınız. 

 • HİZMETLER


İlhami hoca 20 yıllık medyumluk hayatında sizlere verdiği hizmetler arasında Gideni Eş veya Sevgiliyi Geri Getirme, Etkili Büyü çözümü ve Büyü bozumu, Kısmeti Kapalı olanların Kısmetini Açma, Etkili Bağlama Büyüsü, Aşk ve bağlama tılsımı, Ayrılanları Birleştirme,  Birini kendine aşık etme büyüsü, gizli ilimler çalışmaları, cin ve cin musallatlarının giderilmesi başlıca çalışmalarımdır.


 • Yardım alabileceğiniz medyum


Hizmet veren medyumlar çevresinde hocalık rahatsızlar olan kişileri en iyi büyü yapan medyum hocalar olmalıdır. Yardım alabileceğiniz medyum olan medyum İlhami hoca güçlü tılsımlar uygulayarak en çok duyalan medyum ve iyi bir hoca arıyorum diyenler için en iyi medyum danışmanlığı vermektedir.

Sonuç sağlayan medyum ve dürüst medyum olarak bilinen Medyum İlhami Hoca güvenilir medyumlar arayışında olanlar için vefk yapan hoca ve hadimlerini nasıl kullanacağını bilebilen en meşhur medyumdur. Genel olarak medyum İlhami hoca çevrede en çok tavsiye edilen medyum ve İlhami hocanın sitesi en çok başarı alan sitedir. Diğer web sitelerinde yorumlar açık olarak gözükmez insanlar bu medyum hakkında yorum yapamaz ama ilhami hocanın web sitesine gönül rahatlığı ile yorum yapabilmetedirler. Usta Medyumlar, Profosyonel Medyum Hocalar İş yeri ve ofisi sabit olan medyumlardır. İstediğiniz an medyum ilhami hocayı arayarak randevu alarak iş yeri ve ofisinde yüz yüze görüşebilirsiniz.

 • BÜYÜ NEDİR

Büyüler kısa dönemli, uzun süreli ve ömürlük olarak üç zamanlıktır.Kısa dönemli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.Uzun zamanlı olanlar, çok uzun bir süre insan hayatını olumsuz yönde etkiler zorlaştırır.Ömürlüklere gelince onlar; karşı kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebeb olur.

 • Büyü Nasıl Etki Eder?

Emin olun ki, büyü cinlerle yapılan metafizik bir oyundur, karanlık oyun. Ve yine emin olun ki, şeytan cinlerdendir meleklerden değil. Bunu ben değil kutsal kitap söylüyor. İnsan iradesiyle yaşayan ve karar veren bir varlıktır. Şeytan ise , kıyamete kadar mühlet verilmiş olan cinlerdir ?-şeytan insanlardan da olur cinlerden de-. Bakın dikkat edin. İnsan iradesi ve kıyamete kadar yeryüzünde mühlet verilmiş bir varlık. Peki büyü neydi? İnsan iradesine musallat edilen şeytani varlıklar. Her aklı olan insan bu gerçeklerden anlayacaktır ki, büyü denilen şey vardır ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Ve kıyamete kadar mühlet verilen şeytanla beraber büyüde varlığını devam ettirecektir.


 • ÜZERIMDE BÜYÜ VAR MI?

Büyüler Belirli Siniflarla Gruplanmistir:
Secere (Aileden Gelen Geçmişten Etki…)
Çapraz ( Bir Kisiyi Birden fazla Farkli noktalardan yapilan )
Mender ( Ayriligina Yönelik çok güçlüdür..)
Zilhar ( Basit ama kisiyi iç sikintisini artiran tarz..)
Burma ( Neye el atsa kurusun Iflas etsin…)
Hahame ( Incil ve tevrat tan faydalanilir bir haham yada papazdan faydalanilir etkisi güçlü tarzlari
barindirir.Halk arasinda Papaz Büyüsü de denir)
Sereme ( Yildiz düşürmek ruhu hapsetmek için yapilir)
Cannile ( Cin musallat etmek için yapilir..)
Pindar ( Hayvan sakadatiyla yapilan hastalik felç büyü tarzlarini içerir.)
Kirca ( Aile de Anneyi babayi kardesleri birbirine düşürme …)
Elamme (Korku Hiper panik Karabasan v.b için Genelde Savaslarda ordulara karsi kullanilmistir…)
Daha Yüzlerce Büyü için bunlar Katagorize edilmis ve adlandirilmistir.)


 • Büyü Bozdurmak

Büyü Bozdurmak için yöntemler vardır.Bunlardan Biri Büyü Bakımıdır.Ebcedi Depna Bakımı Denilen Bakım Sayesinde Gerçekleşir.


 • Büyü Bozma Yolları

Büyünün nasıl yapıldığını bulmak için büyü bozma bakımı yapan hoca veya medyumdan bakım talebi istenir bu sayede büyünün bozma yollarına gidilir.


 • Büyü Çözme

Büyü Çözme için büyünün yapılma nedeni ve büyü neden yapılır sorularına cevap aramak gerekir.


 • Büyü Çözmek

Büyü çözmek için alanında uzman bir medyuma gitmek gerekir.Bazı büyüleri çözmek sanıldığı gibi kolay değildir.


 • Büyü Bozma Çeşitleri

Büyü Bozmanın Çeşitleri farklıdır.Bir tersi işlem yaparak veya bir medyum hocadan yardım alaraktır


 • Büyü Bozma Duaları

Nas ve Felak Süreleri Büyü Bozma Duası Konusunda oldukça güçlü ve etkilidir.


 • BÜYÜ NASIL ANLAŞILIR

Sizin ailenizi ve mutlu geçiminizi kıskanan bazı kişiler bu mutluluğunuzu bozmak için sizlere çeşitli kara büyüler yaptırabilir ve bu büyüler sizlere ciddi zarar verebilir. 

Eğer sizde kendinizden şüphe ediyor ve bana büyü yapıldı diyorsanız İlhami hocadan en iyi medyum hizmetleri alabilirsiniz. İlhami hoca bozulmuş evliliğinizden tutunda çocuklarınızın başarılı bir şekilde büyümeleri ve hayatta her alanda bende varım diyen bireyler yetiştiren pozitif büyüler yapmaktadır.

Bu büyülerin sizlere yarardan başka hiçbir etkisi olamaz.Kötü kalpli kişiler sizin psikolojinizi bozmak için cinleri dahi musallat edebilirler ve aile saadetinizi bozmak isteyen bu kişilere bir dur demenin zamanı geldi. Sevgilinizle daha iyi bir ilişki yaşamak isterseniz bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü sorunun çözümü medyum hocada gizli. Sizler de medyum İlhami hocaya danışarak rahatlığa kavuşabilirsiniz.

 • BİRLEŞTİRME BÜYÜSÜ 


Büyülerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Kişilerin ne amaç ile yaptıkları oldukça önemlidir. Günümüzde insanların en çok yaptırdıkları büyüler aşk büyüleri bağlama büyüleri ve yine birleştirme büyüleri yaptırmaktadır. Konumuz olan birleştirme büyüleri de çok kişi tarafından yaptırılan ve yaptırılmak istenen büyüler arasındadır. Büyünün adından da anlaşılacağı üzere birleştirmek için yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü çoğunlukla karşılıksız aşk yaşayan kişileri ve yine ayrılmış kişileri bir araya getirmek için yapılan büyülerdir. Bu insanların yaptırdıkları büyüler de aşk büyüleri kapsamında büyülerdir. Bu büyüler ile kişi sevdiğine ile kavuşturulur.

 • Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü çok amaçlı bir büyüdür ve mutlaka alanında uzman biri tarafından yapılmadır. Bağlama büyüsünü kimi insan sevdiğine kavuşmak için yaptırmak isterken bazı insanlarda eşine veya sevdiğini geri getirmek için yaptırmaktadır. • Sevgi büyüsü kimlere yapılır?

Sevgi büyüsü ve sevgi Tılsımı; Sevdiğiniz kişiyi size dönmesini,sevgisinin artmasını ve gözünün sizden başkasını görmemesini sağlar.Vefk adı verilen tılsımla gerçekleşir.
Sevgi Büyüsü;genelde çiftler arası sevgiyi artırmak,sevdiğinizi size bağlı kalması için yapılan büyüye verilen addır.Sevgi büyüsü vefk tılsımıyla hazırlanan oldukça etkili ve güçlü uygulamadır.Sevgi Büyüsünün etkisi bir ömür boyu sürmektedir.
Sevgi Büyüsü;En Etkili Sevgi Büyüsü,Kolay Sevgi Büyüsü,Kadın için Sevgi büyüsü,En Güzel Sevgi Büyüsü,Erkek için Sevgi Büyüsü,Eve Bağlama için Sevgi Büyüsü,Ayrı Olanlar için Sevgi Büyüsü,Sevgili için Sevgi Büyüsü,Gideni Geri Getirmek için Sevgi Büyüsü,Kocayı Eve Bağlamak için Sevgi Büyüsü,Gerçek Sevgi Büyüsü,Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur,gibi isimlerle ifade edilmektedir.Etkili ve en güçlü olan yolu vefk adı verilen tılsımlar ile hazırlanan cinsidir.Doğru ve uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir.

 • ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ

Şirinlik Büyüsü;kendini sevdirme,başkalarına beğendirme ve herkesin sevgi ve saygısını kazanmak için yapılır.Halk Arasında Şirinlik muskası diyede geçer.Burda ki asıl amaç kısmetinizin açılması veya sevdiğiniz insanın size olan hislerinden emin olmak kendinize aşık etmektir.
Havas ilminin en büyük dallarından Vefk ilmi hazırlanan bu uygulama için bir takım bilgiler gerekmekte ve kişiye özel yazılan bu şirinlik tılsımı genele etki etmek için hazırlanır.
Konu hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilir ve konu hakkındaa sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.


 • Ak Büyü 

Ak büyü toplumun ve insanların iyiliklerini hedef alır, hastalık yaralanma ve ölüm gibi şahısların felaketlerinde sel ve kuraklık gibi tabi afetleri önlemeyi evi barkı, malı mülkü, hayvanları geçiş durumunda olan çocukları, lohusaları kötü dış tesirlerden korumaya yönelir..


 • Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır
 
Kadının hayız kanı günü başlangıcındaki ilk günkü kan ile yapılır. Papaz büyüsünün değişik bir yapılış şekli olarak degerlendiriebilir. Bir kadın içinde olur veya erkek kendine bağlama maksatlı olur. Evli karı kocadan erkeğe başka bir kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diger kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyünün bozulması lazımdır yoksa büyü yapılan kişi çok büyük sorunlar yaşar.
 
 • Papaz Büyüsü
 
Papaz büyüsü eski çağlardan kalma kilise ve tapınaklarda yapılan dinimize ters düşen büyü çeşitidir. Genel de hayvanların kanları ve derileri tüyleri kemikleri dişleri vs ile Papaz büyüsü yapıldığı gözlenmektedir. Genelinde kanlarla yapılan ve hayvanlar kullanılarak yapılan büyü çeşitlerindendir. Ayrıca adet kanı da kullanıldığı bilinmektedir. Örneğin; domuz kanı, yağı, derisi, fare kanı, derisi, yılan derisi, kara kedi kanı ve derisi tüyü kullanılmaktadır.  Aybaşı Kanı (adet kanı,hayız kanı)ile yapılan puta tapanlar dönemlerinden kalan en etkili çok tehlikeli büyü çeşitlerinden tekidir. Genellikle Süryani dili ile okunan süryani tılsımlarla ve dualar kullanılarak yapıldığından o dönemlerde sadece papazlar yaptığı için bu isim papaz büyüsü adıyla anılır.

 • KARA BÜYÜ

Kara büyü; kötülük için yapılan büyüdür. Kara büyü insanın hayatına sağlığına mal ve mülküne evine-barkına-hayvanlarına yönelmiş olan büyüdür. Sevişenleri-evli eşleri birbirinden soğutmak ve ayırmak konuşma kabiliyetini cinsi kudreti-uykuyu vs bağlamak hısım ve düşman kabul edilen kişiyi hasta etmek. Kara büyü asil sihir ki bazı kimseler perilerin ve hususiyetle şeytanların yani kâfir cinlerin müdahalesiyle bu büyü işlemini yaparlar.


 • Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara Büyüde Kullanılan Malzemeler;
Yarasa gözleri ve kanı; kara kedi; idrar; kan; ceset parçaları; kurbağa kanı ve gözü; karga kanı ve gözü; mezar toprağı gibi…


 • Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler tersi işlem yapılarak bozulur. Hangi yolla yapılmış ise bozumunda ise o yöntemleri bilmek gerekir. Uzman hoca ya da medyum tarafından bozdurmak yoluna giderilmelidir.
Kara büyü tamamen zarar amaçlıdır. Bunda ustalaşmış büyücüler her şeyi göze alabilir ve yapabilirler. Güçlerini karanlık güçlerle işbirliği yaparak alırlar. Kara büyü tanrıyı inkâr etmek demektir.

Size kara büyü yapıldığına dair şüpheleriniz varsa lütfen irtibata geçiniz.

 • Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüleri amaç olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması amacı güder bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde uygulanır. Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyü guruplarındandır.
 
 • Boşanma Büyüsü


Karınızdan yada kocanızdan boşanmak için onu boşanmaya razı etmek için yaptırılan boşanma büyü ve ayrıca boşanmak için yapılan büyüler nasıl yapılır öğrenelim. Artık sevginin kalmadığı, karşılıklı olarak sadakat ve tutkunun var olmadığı bir evliliğin sürdürülmesi fiziksel ve duygusal olarak mümkün görünmüyorsa o halde bu durumdan en az zarar görerek nasıl kurtulabilirsiniz gelin hep birlikte bu yolları birlikte öğrenelim.

Detaylar için varsa lütfen irtibata geçiniz.


 • Sarımsak Büyüsü


Etkili aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü eskiler tarafından oldukça iddialı aşk büyüsü sarımsak büyüsü olarak bilinir. Sarımsak büyüsü aşk büyülerinin içinde en etkili olanı ve kesin sonuç verenidir fakat aşk için yapılan sarımsak büyüsünü çok az kişi bilmektedir.

 • Domuz Yağı Büyüsü


Domuz yağı büyüsü, kara büyü grubunun en çok uygulanan yöntemlerinden biridir. Kara büyülerin özelliği gereği necis (kötü , pis) hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapıldığı için son derece etkili ve kesin sonuçlar verir. Domuz yağı büyüsünde cinler kullanılır. Kullanılan bu cinler şeytani oldukları için verilen görevi severek ve isteyerek yaparlar. Bu bakımdan da etkisini kısa sürede gösterir ve bozulmaması için cinler aşırı direnç gösterirler. Bu direnç, domuz yağı büyüsünün kolay bozulamayacağı anlamında da gelir.

Özellikle karı-kocayı ayırmak, iş-rızk-kısmet kapalılığı, ticareti ve yükselişi engellemek, yıldız dengelerini bozmak, kişiyi toplum ve karşı cinsle olan ilişkilerinde itibarsızlaştırmak amacıyla yapılır. Temelde amaç bir düzeni tamamen bozmak ve dağıtmak olduğu için hızlı ve gittikçe artan seviyede etki gösterir.

 • Sadakat Büyüsü


Sadakat Büyüsü, bir ilişkide sorun olduğunda, sevgiliniz, eşiniz, dostunuz ayrılma kararı aldığında yada böyle bir ayrılma tehlikesi yaşanıldığı anda tercih edilecek büyülerden biridir.

Kişiyi kendine bağlamak ve ilişkinin gidişatını kurtararak durumu toparlamak için yapılan çalışmaya Sadakat Büyüsü denir. Bir çok zaman iyilik anlamında yapılan bu çalışma genelde ilişkiler üzerinde yapılır. Bir kişiye yapılabildiği gibi bir ilişkide iki tarafada yapılabilen bu büyü en etkili şekilde etkisini sadakat anlamında ve kısa sürede gösterecektir.

 • Nohut büyüsü


Nohut büyüsü uzmanı Medyum İlhami Hoca, ayrılanları birleştirme çalışmaları, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi çalışmalarında kullandığı nohutlar sayesinde yaptığı işlemlerin daha hızlı sonuçlar vermesine yardımcı olmaktadır. Nohut büyüsü yapılarak bir kişinin ayrıldığı sevgilisiyle geri birleşeceğini herkes duymuştur. Yüzyıllardan beri yapılan nohut büyüsü özellikle tecrübeli ve güvenilir medyum tarafından yapıldığı takdirde çok etkili sonuçlar göstermektedir.

 • Tırnak Büyüsü


Sevgi ve birleştirme, bağlama amacıyla yapılan Tırnak Büyüsü  uygulamayı yapan kişinin tırnakları ile işlem yapılır. Kesilen tırnaklar bazı okumalar ve işlemlerden geçirilip ya yakılarak kül haline getirilir yada direk toz haline getirilerek kullanılır. Yine bazı tütsüler, bazı karışımlar ve okumalar sonunda işlem tamamlanır ve uygulanır.

 •  Güzellik büyüsü


Güzellik büyüsünü yaptıran kişi  çevrenizdeki insanlar size karşı koyamaz ve sizi mutlu etmek için adeta birbirleriyle yarışır ayrıca bu ilgiden hiç sıkılmaz ve gittiği her ortamda dikkat çeken kişi olur. Güzellik büyüsünün bir diğer özelliği ise kalıcı olmasıdır. Bu yüzden iyi niyetli bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Farklı dua ve vefk ile yapılan çeşitleri de mevcuttur.


 • Saç Büyüsü


Saç büyüsü bozulması açısından oldukça zor bir büyüdür. Kolay kolay her 
medyum ve hoca tarafından yapılmaz. SAÇ BÜYÜSÜ bir aşk büyüsüdür yani bağlama büyüsü de denebilir. En etkili bağlama büyülerinden biridir, hem erkekler hem kadınlar için yapılmaktadır. Genellikle büyü yapılacak kişiden saç örnekleri alınmalı ve bu durumdan kişinin haberinin olmaması gerekmektedir. Günümüzde farklı şekillerde SAÇ BÜYÜSÜyapılmaktadır, ama en etkili olanı iplerle alınan saç teline düğüm atılarak toprağa gömülmesi veyahut suya atılmasıyla büyü yapılmaktadır. Saç büyüsünün bozulması çok zor olduğundan muhakkak bir medyum ve ilim sahibi uzman bir hocadan yardım alınmalıdır. 

 • YUMURTA BÜYÜSÜ


Çok kolay bulunabilen malzemelerle yapılması açısından YUMURTA BÜYÜSÜ basit yapılabilen bir büyüdür. Ama basit olması kötü amaçlı olmadığı anlamına gelmemelidir. Tarihi çok eskilere dayanmaktadır, Yumurta büyüsü birçok kişi tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Ama bozmak için muhakkak uzman bir medyum veya hocadan yardım alınmalıdır.


 • Evlenme BÜYÜSÜ


Günümüzde birçok bekar evlenememiş kişi Evlenme BÜYÜSÜ yaptırmaktadır. Bu muskanın yapılmasındaki amaç, yaşı geçmiş, evlenebilmek adına attığı her adımdan sonuç alamamış, her seferinde önüne bir engel çıkarak evlenememiş kişiler tarafından tercih edilip yaptırılmaktadır. Farklı şekillerde birçok Evlenme BÜYÜSÜ yapılmaktadır. 

Önümüze çıkan her medyum veya hoca bu muskayı yapamaz, sadece bu konu hakkında geçmişte yaptığı çalışmalar ve aldığı sonuçlarla başarı elde etmiş hocalar tarafından daha etkili sonuçlar veren muskalar yapılabilmektedir. Aksi takdirde yapılan muskadan hiçbir verim alınamamaktadır.

 • Kendine Bağlama Büyüsü


Adından da anlaşıldığı üzere sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler bu iş işlem yapıldığında sevdiğiniz sadece sizi dinleyecek sözünden dışarı çıkmayacak ve gözü sadece sizi görecektir. Çeşitli büyü karışımlarıyla yapılan bu işlem sizi adeta Sevgi tokluğuna ulaştıracaktır. Bu işlem yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Muhabbet Büyüsü Ve Muskası


Muhabbet, “Karşılıklı Sevgi” demektir, Arapça “Hubb” kökünden gelir. Aşk, şiddetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içine, bir kalp taşıyan her insan girer, onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi… Sevenler ve sevilenler ancak sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

Muhabbet Büyüsü, evli çiftler arasında oluşan huzursuzluklarda, yeni tanışan nişanlı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer arasında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve muhabbeti arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.


 • VEFK NEDiR?

Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, tesirli Dua demektir.Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler yada sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.Aşk Vefki,Bağlama Vefki,Sevgi Vefki,Muhabbet Vefki,Aşk Vefki Nasıl Yapılır,Bağlama Vefki Nasıl Yapılır,Sevgi Vefki Nasıl Yapılır,Muhabbet Vefki Nasıl Yapılır,Şirinlik Vefki,Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır,Koruyucu Vefkler,Vefk Çeşitleri gibi ifadeler ilede tanımlanabilir.


 • VEFK NASIL ETKİ EDER ?

Belirli bir amacı elde etmek için yapılan vefk, kurallarına uygun yazıldıktan sonra, derecelerinin hizmetlilerinin isimleri bulunur. Bu hizmetliler Dua ve yemin vasıtasıyla istenen işlerde Allah?ın (C.C.) izniyle görevlendirilir, böylece etkili olur.


 • VEFKLER KAÇ ÇEŞİTTİR ?

Verfkler her sırasında bulunan kare sayısına ya da özelliklerine göre isimlendirilir.Örneğin bir sırasında 3 kare varsa üçlü, 4 kare varsa dörtlü????..10 kare varsa onlu vefk, bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki, bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, ay vefki olarak isimlendirilir. Vefklerin bunlardan başka daha bir çok çeşidi de bulunur.


 • VEFKLERDE KULLANILAN SAYILAR VE HARFLER HANGİ DİLE AİTTİR ?

Vefklerde kullanılan harfler ve sayılar Arapça harfler ve sayılardır.


 • VEFK NASIL YAPILIR ?

Arap alfabesindeki harflerin Ebced hesabında sayısal karşılıkları vardır, vefki yapılacak kelimenin veya cümlenin harflerinin sayısal değerleri Ebced hesabı tablosundan bulunur, toplanır ve elde edilen sayısal değerin vefki yapılır.


 • VEFK HARAM MIDIR?

Vefk islami kurallara göre uygundur.Niyetler amellere göre yapılır.Yapıcı amaçla yapılan vefk islami kurallara göre uygundur.

 • KARABASAN

Halk arasında Karabasan ya da Al Karısı şeklinde isimlendirilen olay cin yada cinlerin eseridir.
Genelde uyku ile uyanıklık arası bir durumda olur. Çoğunlukla uykudan uyandığınızı sanırsınız. Ancak aslında uyku hali devam eder. Bu arada bir çeşit halüsinasyon görürsünüz. Herkes de ayrı bir senaryo söz konusudur.
Uyandığınız ya da uyandığınızı sandığınız halde yataktan kalkamamanız, bir güç tarafından hareketlerinizin engellenmesi, kıpırdayamamanız yada konuşamamanız, bağırmaya çalıştığınız halde sesinizin tüm çabalamalarınıza rağmen çıkmaması, bu sure zarfında çeşitli sesler ve halüsinasyonlar görmeniz yani, halk arasında Karabasan diye tabir edilen olayları yaşayan bir çok insan vardır. Bu konuda yaşadıklarınızı bana yazabilirsiniz.
Her derdin devası olduğu gibi bu sorununda bir çaresi var. Dilerseniz size yardımcı olabilirim...

 • Yıldızname Nedir

Yıldızname islam dinine mensup astrolog ya da yıldızname uzmanlarının kişilerin doğum tarihi ve doğum saati gibi kriterleri göz önüne alınarak ebced hesabı denilen bir hesaplama yöntemi ile ortaya çıkardıkları verilerin analizidir. Bu analiz sonucunda bulunan bazı bilgiler hem kişilerin karakteristik özelliklerini, hem de geleceğe yönelik yapacakları planlarını açığa çıkarır. Yıldızname islami açıdan ele alındığında tam bir kader yorumudur… Yıldızname bir insanın aynasıdır; çünkü başlı başına kendi benliğini yansıtır, açığa çıkarır… 


 • PSİŞİK NEDİR


Psişik; telepati, geleceği görme gibi doğaüstü yeteneklere sahip kişi. Aynı zamanda "bunlarla ilgili" anlamında bir sıfattır. Yunanca "ruh" anlamına gelen "psişe" sözcüğünün sıfatıdır ve zamanla isim anlamında da kullanılmaya başlanmıştır. Metapsişik alanda "bedene bağlı ruha ilişkin" ya da "alışılmamış ruhsal fenomenlere ilişkin" anlamında kullanılır. 


Psişik terimi aynı zamanda, parapsikoloji'de, medyum yeteneklerine sahip olan kimselerin (telepati vs.), telekinezi gibi paranormal yeteneklere sahip olan kimseleri belirtmek üzere de kullanılmaktadır.
 

 • Metafizik Nedir

Metafizik, felsefenin belirli bir bölümüdür. Bu bölümde, “Varlık nedir?”, “Bir dış dünya var mıdır?”, “Beden ile ruh arasındaki ilişkiler nelerdir?”, “Tanrı var mıdır?”, “Ruh ölümlü müdür, ölümsüz müdür?“ gibi sorulara cevaplar aranır. Ayrıca, bilginin nereden geldiği, neleri bilebileceğimiz de araştırılır. Ama metafizikteki asıl araştırma konuları, evren, tanrı ve ruhtur.
 
 • Medyum İlhami Hoca Mucizeleri

Medyum İlhami Hoca kendisi ile görüşen insanların memnun kaldığı bir medyumdur. Adından bu kadar söz ettirebilmesinin bir nedeni de budur. Bu anlamda medyumluğa ilgili olanlara tavsiye edilmektedir. Yaptığı çalışmalar ve işlemlerle İlhami hoca hüddamları ile irtibat kurarak bio enerji ve metafizik ilmi ile gerçekleştirir. Dünyaya geldiğimiz zaman Rabbimiz her kuluna bir kader birde yetenek ihsan etmiştir her kulu herşeyden anlayacak diye birşey yoktur ve bazı kullarına özel yetenekler kimine mucize şeklinde rüya ile bahş edilir kimine bu özel yetenekler doğarken verilir.İlhami Hoca Başarılı Medyum olmayı  insanlara faydalı olumlu sonuçlu büyüler yaparak adından söz ettirmektedir.

İnsanlar zayıf birer halka gibidir hem incilmeye ve hayatta kendisinden daha fazla derdi olmadığını düşünmektedir Rabbim sevdiği kuluna dert vermektedir derdi veren Allah dermanıda verendir şüphesiz. İnsanlar kendilerinin daha çabuk başarılı olmaları için büyüler yapılabilmektedir. Özellikle ayrılan sevgililerin giden sevgilisini geri döndürmek için gittiği duraklardan biri medyum İlhami Hocadır. Bu anlamda bağlama büyüsü, geri döndürme büyüsü, bağlılık büyüsü, aşk büyüsü ve bunlara benzer büyüler yapmaktadır.

 • Güvenilir Medyum Hocadan Yardım Almak

Yaşadığımız bu günlerde insanların içinden çıkamadığı konular problemler olduğunda yardım aldıkları kişiler arasında en çok medyumlar gelmektedir. Medyumlar insanların yaşamış oldukları durumları referans alarak daha sonrasında yaşayabilecekleri evrenin getirdiği kozmik olaylarla bir takım şifreler yöntemi ile kişilerin içinde bulundukları sorunu bir tıp doktoru gibi çözüm üreten ve kişinin problemlerine aydınlatmak ve en aza indirerek mutlu olmaları için yol göstermektedir. Güven günümüzde bir çok anlamda su istimal edildiği için bu konuda olduğu gibi medyumlar içinde önem taşımaktadır.
İnsanların umutları zaaflarından faydalanan bir takım kişiler bir konuya hakim olmadan bilgi sahibi olmadan yol göstermeye çalışarak insanları dahada içinden çıkılmaz bir duruma sokmaktadır. Duygularınız su ihtimal edilmemesi için güvenilir hocalarla çalışmanız en doğrusudur.  Medyumlukta doğru hizmet en önemli konu güvenilir bir medyum ile çalışmaktır en iyi hizmet almak için medyum ilhami hoca en iyi adrestir.

Bilgi ve tecrübeye sahip olan medyum ilhami hoca sorunlarınız için ve çözüm arayanların medyum ilhami hocaya danışarak nasıl yardım aldığını referanslarıyla ve web sitesinde yorumları açık şekilde ziyaretçiler tarafından yazılan yorumları inceleyebilirsiniz. Çevrede en iyi medyum olarak bilinen, ve Türkiye'de bulunan en iyi medyum olan ilhami hoca  alanında uzman hocadır. Kendiniz yakınınız veya bir sevdiğiniz için yardım alabileceginiz en iyi medyumdur..


 • En İyi Medyum Hizmeti Veren Hoca

En iyi medyum hizmeti veren hoca örneklerini resmi web sayfalarında gönül rahatlığı ile sergileyen medyumdur vatandaşlarımızın sıkıntılarına en iyi çözüm sunan medyum İlhami hoca kavgalı eşleri birbirine bağlamakta, ve ayrılık eşiğinde olan eşlerin önlerinde olan bütün engelleri kaldırarak huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Yüce Rabbimiz verdiği yetenekleri en iyi şekilde kullanmayı bilen ilhami hoca evliliklerde olan bir takım sorunlarla ilk günkü aşk ve saygıyı göremediğini düşünenlere ve bu gibi sorunları olanlar en iyi medyum hizmeti veren medyum ilhami hocaya danışabilirler.

Bağlama büyüsü, muhabbet büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, evlilik büyüsü, kısmet açma, sadakat büyüsü, güzellik büyüsü vefk ve dualar ile yardımcı olan ilhami hoca medyum olarak en iyi medyumdur. Hayatınızda olan tüm sıkıntıları ortadan kaldıran medyum ilhami hoca huzur ile yaşamaya yön veren bir yaşam metafizik uzmanıdır. 

Prosyonel medyum olan ilhami hoca  biten evlilikleri tekrar birleştiren, Aldatmaya meyilli olanların korkusunu yerle bir eden, eşi eve sımsıkı bağlayan büyüler ile huzura bir adım daha attıran hocadır.  
Tags:
 • Berlin 'ın Medyumu,
 • Berlin Medyum,
 • Berlin da En İyi Medyum Hoca,
 • Berlin Ünlü Medyum Hocalar,
 • Berlin Medyum,
 • Berlin Gerçek Medyum İsimleri,
 • Berlin Büyü Yapan Hocalar,
 • Berlin Büyü Yapan Hocalar,
 • Berlin En iyi Hocalar Medyumlar,
 • Berlin En Doğru Medyum,
 • Berlin Dürüst Medyumlar,
 • Berlin En İyi Medyumlar,
 • Berlin En İyi Büyücü,
 • Berlin Ermeni Büyücüler,
 • Berlin Medyum Gerçek Yıldızname Baktır,
 • Berlin Medyum Yıldızname Bak İsimle,
 • Berlin 'da Medyum Yıldızname Bakan Hocalar,
 • Berlin Medyum Yıldızname Evlilik Bak,
 • Berlin Medyum Yıldızname Uyumu,
 • Berlin 'da Medyum Yıldız Yükseltme, 
 • Berlin Medyum Yıldızname Hesaplama,
 • Berlin Medyum Yıldızname Kitabı,
 • Berlin Medyum İslami Yildizname,
 • Berlin Medyum Gerçek Yıldızname,
 • Berlin Medyum Yıldızname Nedir,
 • Berlin Medyum En Etkili Boşanma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Duası,
 • Berlin Medyum Boşandırma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Yapmak İstiyorum,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Kocadan Boşanma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Boşanma Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Balmumu Büyüsü Ne zaman Etki Eder,
 • Berlin Medyum Sarı Mum Büyüsü,
 • Berlin Medyum Bal Mumu Büyüsü Ne için Yapılır,
 • Berlin Medyum Mezara gömülen Balmumu Büyüsü,
 • Berlin Medyum Balmumu Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Balmumu Bebek Büyüsü,
 • Berlin Medyum Balmumu Büyüsü Nedir,
 • Berlin Medyum Balmumu Büyüsü Etkileri,
 • Berlin Medyum Balmumu Aşk Büyüsü,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Nedir,
 • Berlin Medyum Sevgi Büyüsü Nasıl Olur,
 • Berlin Medyum Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Sevgi Ve Muhabbet Büyüsü Hazırlanışı,
 • Berlin Medyum Sevgi Büyüsü Duası,
 • Berlin Medyum Sevgi Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Muhabbet Muskası Nedir,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Nedir,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Etkileri,
 • Berlin Medyum Muhabbet Büyüsü Duası,
 • Berlin Medyum Soğan Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Soğan Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Kuru Soğanla Yapılan Büyü,
 • Berlin Medyum Soğana İğne Batırma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Soğan Celbi,
 • Berlin Medyum Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Şeker Büyüsü Nedir,
 • Berlin Medyum Şeker Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Sarımsak Büyü Bozar mı,
 • Berlin Medyum Sarımsak Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum En Etkili Aşık Etme Büyüsü,
 • Berlin Medyum Sarımsak Büyüsü Etkileri,
 • Berlin Medyum Evde Yumurta Bulmak Nedir,
 • Berlin Medyum Arabada Yumurta Bulmak,
 • Berlin Medyum Evin Bazı Yerlerinde Yumurta Bulmak,
 • Berlin Medyum Evde Yumurta Bulmak Büyü,
 • Berlin Medyum Yumurta Büyüsü Yapan Varmı,
 • Berlin Medyum Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Yumurta Büyüsünün Zararları,
 • Berlin Medyum Yumurta Büyüsü Bozan Dua,
 • Berlin Medyum Çatıda Yumurta Büyüsü,
 • Berlin Medyum Yumurta Büyüsü Mezara Gömülen,
 • Berlin Medyum Toprağa Gömülen Yumurta Büyüsü,
 • Berlin Medyum Yumurta Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Kırılmamış Yumurta Büyüsü,
 • Berlin Medyum Karabiber Büyüsü İşe Yarıyor mu,
 • Berlin Medyum Karabiber Büyüsü Yapan Varmı,
 • Berlin Medyum Karabiber Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir,
 • Berlin Medyum Top Karabiber Büyüsü,
 • Berlin Medyum Karabiber Büyüsü Deneyenler,
 • Berlin Medyum 12 Karabiber Büyüsü,
 • Berlin Medyum Gerçek Karabiber Büyüsü,
 • Berlin Medyum Karabiber Büyüsü Nedir,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Başlar,
 • Berlin Medyum Kaşık Buyusu Yaptiran Varmı,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Mezara Gömme,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Etki Süresi,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Video,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Tutma Süresi,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Ayırma Duası,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Mezara Gömme,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü Yorumları,
 • Berlin Medyum Mum Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Mumla Sevgiliyi Geri Getirme,
 • Berlin Medyum beyaz Mum Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Mum Büyüsü Yapanların Yorumları, 
 • Berlin Medyum beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü,
 • Berlin Medyum Mum Yakarak Geri Döndürme,
 • Berlin Medyum Mumla Yapılan Geri Getirme Büyüsü,
 • Berlin Medyum Mum Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Siyah Mum Büyüsü,
 • Berlin Medyum Mum Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Mum Büyüsü Etkisini Nezaman Gösterir,
 • Berlin Medyum Mum Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Berlin Medyum Kolay Mum Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Beyaz Mum Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalı,
 • Berlin Medyum Büyü Yapılan İnsandaki Belirtiler,
 • Berlin Medyum Saç Büyü Yapan Hoca Numaraları, 
 • Berlin Medyum Saç Büyü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Saç Teline Okunan Ya Vedud, 
 • Berlin Medyum Saç Teline Ya Vedud Okumak, 
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Çeşitleri, 
 • Berlin Medyum 7 Tel Saç Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Saç Buyusu Kac Gunde Tutar,
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum Saç Büyüsünde Okunan Dua,
 • Berlin Medyum Sevdiğinin Saçı İle Yapılan Büyü,
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Belirtileri Detayları,
 • Berlin Medyum Saç Kılı Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Saç Yakmak Büyü,
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Yapanlar, 
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Saç  Büyüsü Nasıl Anlaşılır, 
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Çeşitleri, 
 • Berlin Medyum Saç Büyüsü Yapılışı,
 • Berlin Medyum Gideni Geri Döndüren Çevirgel Duası,
 • Berlin Medyum Sevgiliyi Kesin Geri Döndüren Dua,
 • Berlin Medyum En Güçlü Geri Getirme Duası,
 • Berlin Medyum Boşanmış Eşi Geri Getirme Duası,
 • Berlin Medyum Boşanan Eşlerin Tekrar Birleşmesi İçin Dua, 
 • Berlin Medyum Ayrılan Eşlerin Tekrar Birleşmesi İçin Dua,
 • Berlin Medyum Ayrılanların Tekrar Birleşmesi İçin Dua,
 • Berlin Medyum Yuva Birleştiren Dua,
 • Berlin Medyum Ayrılanı Birleştirme Duası, 
 • Berlin Medyum Birleştirme Muskası, 
 • Berlin Medyum Ayrılan Eşleri Birleştirme Büyüsü,
 • Berlin Medyum Ayrılan Esleri Birlestirme Buyusu,
 • Berlin Medyum İki Kişiyi Birleştirme Duası, 
 • Berlin Medyum İki Sevgiliyi Birleştirme Duası, 
 • Berlin Medyum Ayrılmak Üzere Olan Çiftlere Dua,
 • Berlin Medyum Ayrılan Eşlerin Birleşmesi İçin En Etkili Dua, 
 • Berlin Medyum İki Kişiyi Birleştirme Duası,
 • Berlin Medyum İki Sevgiliyi Birleştirme Duası,
 • Berlin Medyum Ayrılmak Üzere Olan Çiftlere Dua,
 • Berlin Medyum Ayrılan Eşlerin Birleşmesi İçin En Etkili Dua, 
 • Berlin Medyum İki Kişiyi Birleştirme Duası, 
 • Berlin Medyum Birleştirme Muskası, 
 • Berlin Medyum Boşanan Eşlerin Birleşmesi İçin Dua,
 • Berlin Medyum Yuva Birleştiren Dua, 
 • Berlin Medyum İki Sevgiliyi Birleştirme Duası, 
 • Berlin Medyum Ayrılan İki Kişiyi Birleştirme Büyüleri, 
 • Berlin Medyum Kaşık Büyüsü İle Birleştirme, 
 • Berlin Medyum Medyum Hocalar, 
 • Berlin Medyum Geri Getirme Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Birleştirme Muskası, 
 • Berlin Medyum Ayrılan Esleri Birlestirme Buyusu, 
 • Berlin Medyum Ayrılan İki Kişiyi Birleştirme Büyüleri, 
 • Berlin Medyum Ayrılan Eşleri Birleştirme Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsü Nerelere Sürülür,
 • Berlin Medyum Domuz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Hoca, 
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dua,
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsünden Nasıl Kurtulunur,
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Kim Bozar, 
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Resmi, 
 • Berlin Medyum Domuz Büyüsü Yapan Hocalar, 
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsü Etkisini Ne zaman Gösterir,
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dua,
 • Berlin Medyum Domuz Yağı Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Domuz Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Domuz Büyüsü, 
 • Berlin Medyum Domuz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır, 
 • Berlin Medyum Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur, 
 • Berlin Medyum Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Güzellik Vefki Detayları, 
 • Berlin Medyum Şirinlik Vefki Çeşitleri, 
 • Berlin Medyum Şirinlik Duası Günah Mı, 
 • Berlin Medyum Şirinlik Duası Arapça,
 • Berlin Medyum Şirinlik Duası Kısa, 
 • Berlin Medyum Şirinlik Duası Okuyanlar,
 • Berlin Medyum Büyü Nedir  Belirtileri
 • Berlin Medyum Büyü Nedir Diyanet
 • Berlin Medyum Büyü  Nedir Nasil Bozulur
 • Berlin Medyum Büyü Nedir Kısaca   
 • Berlin Medyum Büyü Nedir Sorularla İslamiyet
 • Berlin Medyum Büyü Nedir Gerçek Midir 
 • Berlin Medyum Sihir Ve Büyü Nedir
 • Berlin Medyum Büyü Nedir Nasıl Yapılır
 • Berlin Medyum Büyü Bozmak İçin Sirke
 • Berlin Medyum Büyü Bozma Duası Diyanet
 • Berlin Medyum Kara Büyü Bozma Yöntemleri
 • Berlin Medyum Kuranda Büyü Bozma Duası
 • Berlin Medyum Büyü Bozma Hoca
 • Berlin Medyum Tuzla Nazar Ve Buyu Bozma
 • Berlin Medyum Büyü Bozma
 • Berlin Medyum Büyü Bozdurmak İçin
 • Berlin Medyum Büyü Bozanlar
 • Berlin Medyum Büyü Bozan Hocalar
 • Berlin Medyum En Güçlü Büyü Bozma Duası
 • Berlin Medyum Kara Büyü Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum İdrar Büyü Bozma Yöntemleri,
 • Berlin Medyum Vefk Etkisini Nasıl Gösterir,
 • Berlin Medyum Vefk Karşı Tarafı Nasıl Etkiler,
 • Berlin Medyum Vefkin Etkisi Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum Vefk Nasıl Çalışır,
 • Berlin Medyum Vefk Etkileri Nelerdir,
 • Berlin Medyum Vefkin Tuttuğunu Nasıl Anlarız,
 • Berlin Medyum Vefk 40 Gün Sonra,
 • Berlin Medyum Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder,
 • Berlin Medyum Ak Büyü Tarifleri,
 • Berlin Medyum Ak Büyü Günah Mıdır,
 • Berlin Medyum Ak Büyü Nedir Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Kara Büyü Nedir,
 • Berlin Medyum Kara Büyü Nedir Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Kara  Büyü Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum En Tehlikeli Kara Büyüler,
 • Berlin Medyum Kara Büyü Çeşitleri,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Belirtileri,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapan Yerler,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapan Kiliseler,
 • Berlin Medyum Papaz Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Papaz Hocalar,
 • Berlin Medyum Papaz Telefonları ,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Nohut,
 • Berlin Medyum Canbar Aşk Büyüsü,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum,
 • Berlin Medyum Kesin Tutan Aşk Büyüsü,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü,
 • Berlin Medyum Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Yapan Hoca,
 • Berlin Medyum Aşk Büyüsü Yapan Medyum,
 • Berlin Medyum Canbar Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar,
 • Berlin Medyum En İyi Hocaları Görmek İçin,
 • Berlin Medyum Canbar Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum,
 • Berlin Medyum Kendine Bağlama Büyüsü,
 • Berlin Medyum Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü,
 • Berlin Medyum Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua,
 • Berlin Medyum Kocanın Eve Gelmesi İçin Dua,
 • Berlin Medyum Kocayı Kendine Aşık Etmek İçin Dua,
 • Berlin Medyum Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua,
 • Berlin Medyum Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Büyü,
 • Berlin Medyum Kızı Kendine Bağlamak İçin Yapılan Büyü ,
 • Berlin Medyum Toz Şeker Büyüsü,
 • Berlin Medyum Suya Okunan Aşk Duası,
 • Berlin Medyum Şekerle Aşık Etme Duası,
 • Berlin Medyum Küp Şeker Büyüsü,
 • Berlin Medyum Şeker Yedirme Büyüsü,
 • Berlin Medyum 41 Şeker Büyüsü,
 • Berlin Medyum Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Evlilik Büyüsü Tutarmı,
 • Berlin Medyum Evlilik Büyüsü Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Evde Yapılabilecek Evlilik Büyüsü,
 • Berlin Medyum Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Berlin Medyum Evlilik Büyüsü Nasıl Anlaşılır,
 • Berlin Medyum Evlilik Büyüsü Bozma,
 • Berlin Medyum Sevdiğinle Evlenmek İçin Büyü,
 • Berlin Medyum Büyü İle Evlilik Olur Mu,
 • Berlin Medyum Evlilik büyüsü yapan hocalar,
 • Berlin Medyum Muska yapan hocalar,
 • Berlin Medyum Gerçek büyü yapan hocalar,
 • Berlin Medyum Gerçek hocalar,
 • Berlin Medyum Derin Hoca Ariyorum,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Tuttu,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Yaptım,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Tutanlar,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Tılsımlı Sözcükler,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü İşe Yarıyor,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Özel Duası,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Yapan Var Mı,
 • Berlin Medyum 41 Nohut Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Nohut Şişirme Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Nohut Büyüsü Tılsımlı Sözcükler,
 • Berlin Medyum Muhabbet İçin Tırnak Büyüsü,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Yapanların Yorumları,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Yapan Varmı,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Ne Zaman Etki Eder,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Tılsımı,
 • Berlin Medyum Tırnak Tozu Büyüsü,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Etkisini Nezaman Gösterir,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Duası,
 • Berlin Medyum Tırnağa Yazılan Büyü,
 • Berlin Medyum Tırnak  Büyü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyü Yapan Hoca Arıyorum,
 • Berlin Medyum Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Tırnak Yakılarak Yapılan Büyü,
 • Berlin Medyum Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Berlin Medyum Sadakat Büyüsü Nedir,
 • Berlin Medyum Sadakat Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Sadakat Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Berlin Medyum Sütle Yapılan Güzellik Büyüsü,
 • Berlin Medyum En Etkili Güzellik Büyüsü,
 • Berlin Medyum Çok Güzel Olmak İçin Büyü,
 • Berlin Medyum Güzellik Ve Çekici Olma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Güzel Olma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Güzellik Muskası,
 • Berlin Medyum Kibrit Büyüsü,
 • Berlin Medyum Çok Güzel Olmak İçin Büyü,
 • Berlin Medyum Güzellik Duası Lahuti,
 • Berlin Medyum Güzellik Muskası,
 • Berlin Medyum Fiziksel Güzellik İçin Dua,
 • Berlin Medyum Güzellik İçin En Etkili Dua,
 • Berlin Medyum Genç Ve Güzel Kalmak İçin Dua,
 • Berlin Medyum Güzellik İçin Dua,
 • Berlin Medyum Yüz Güzelliği İçin Dua Edilir Mi,
 • Berlin Medyum Güzellik Duası,
 • Berlin Medyum Ay Gibi Güzelleşmek İcin Dua,
 • Berlin Medyum Güzellik Duasi Okuyanlar,
 • Berlin Medyum Fincan Büyüsü,
 • Berlin Medyum Güzellik Ve Çekici Olma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Güzellik Büyüsü Yapanlar,
 • Berlin Medyum Yakışıklı Olma Büyüsü,
 • Berlin Medyum Sevme Büyüsü,
 • Berlin Medyum Büyü Yapılışı,
 • Berlin Medyum Güzellik Tılsımı,
 • Berlin Medyum Şirinlik Büyüsü Günah Mı,
 • Berlin Medyum Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Berlin Medyum Güzel Şirinlik Muskası,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Günahmı,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskasının Etkileri,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Yaptıran Varmı,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Bilgi,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Yaptıran Varmı,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Ne İşe Yarar,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Yaptıranlar,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Bilgi,
 • Berlin Medyum Güzel Şirinlik Muskası,
 • Berlin Medyum Şirinlik Vefki Çeşitleri,
 • Berlin Medyum Şirinlik Muskası Günahmı,
 • Berlin Medyum Muhabbet Ve Şirinlik Vefki,
 • Berlin Medyum Şirinlik Duası Denenmiş,
KIRILAN KALPLER
Sevgili okuyucular
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ09:00-19:00
 SALI09:00-19:00
 ÇARŞAMBA09:00-19:00
 PERŞEMBE09:00-19:00
 CUMA09:00-19:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü
Etiketler
En İyi Medyum Hocalar, En Başarılı Medyumlar, Güvenilir Medyumlar, Medyum, Medyum Hoca, En Garantili Medyum Hocalar, Medyum İlhami Hoca, Medyum İlhami Şikayet, Medyum Arıyorum, En İyi Medyum, Hüddam, Hadim, Yıldızname, Yıldızlama, Vefk Yapan Hoca, Vefk Yazan Hocalar, Muska yazan Hoca, Muskacılar, Ünlü Medyum, Medyum Tavsiyeler, Bağlanma Büyüsü, Bilgili Medyumlar, Güvenilir Medyumlar, İlhami Hoca Güvenilir mi, İlhami hocanın yaptığı işlemler, Medyum İlhami Bey, Medyum İlhami Hocanın Sitesi, Medyum İlhami Hoca Nerede, En çok Medyum İlhami hocamızı tercih etmektedir, İlhami Hoca Yorumları, Hizmet Veren Medyum, Medyumluk Hizmeti, Türkiye'nin Medyumu, En İyi Medyumlar, İlhami Hoca Mucizleri, Uzman Medyum, Uzman Medyumlar, En Çok Dikkat Çeken Medyum, Medyum Arayisi, Yöresinde En İyi Medyum, Çevresinde Medyum, Medyum Numarası, Medyum Adresleri, En İyi Medyumu, Söz Dinlettiren Medyum,  Alanında Uzman Medyumlar, Hocalık Rahatsızlıklar, Medyum Taleleri, Mucizler Gerçekleştirilen Medyum, Güvenilir Hocalar, En İyi Medyum Hocaları Bulmak, Bulurum Medyum, En iyi Büyü Yapan Medyum Hocalar, Büyü Bozan Medyum Hocalar, Büyü Bozmak Nedir, Büyü Bozan, Büyü Bozdurmak İstiyorum, Yardım alabileceğimiz Medyum, Medyum İlhami Hoca Bozdu, Büyü Bozma İşi Üzerinde İyi Bir Medyum, Bütün Büyüleri Bozan, Gerçekten Güvenilir Medyum, En Etkili Medyum, En Meşhur Medyum, En Tanınmış Medyum, İlhami Hoca Tavsiye, Medyum İlhami Hoca Tavsiye, İlhami Hoca Yorumlar, İllerin Medyumu, Büyü Yapan Hocalar, En Çok Aranan Medyum, En Garantili Hocalar, İlhami Hoca Mucizeleri, Kesin Sonuç Veren Medyum, En Etkili Büyüler, En Etkili Aşk Büyüsü, En Güçlü Tılsımlar, Dürüst Medyum, Gerçek Medyum, Gerçek Medyum Hoca, Etkili İşlemler, En Garantili Aşk Büyüsü Yapan Medyum, İspatlı Medyum, Yüz Yüze Görüşen Medyum, Ofisi Olan Medyumlar, İş Yeri Olan Medyumlar, Ofisine Kabul Eden Medyumlar, En Güvenilir Medyum Ve Hocası, Büyünün Yerini Söyleyebilin Medyum, Gerçek Hocalar, İlhami Hoca Referanslar, Medyum İlhami Referansları, En Çok Duyulan Medyum, En İyi Medyum Hocaları, Başarılı Medyum Hocalar, Medyum, Derin Hocalar, Çevrede En Çok Tavsiye Edilen Medyum, Usta Medyum, Usta Medyumlar, Profosyonel Medyum Hocalar, En Çok Tavsiye Edilen Medyum, Gerçek Medyum Yorumları, Aldatan Kocayı Eve Bağlama, İlimler, İyi Bir Medyum Hoca Arıyorum, Sonuç Sağlayan Medyum, İlhami Hocayı Arayanlar, Sihir Büyü, Özel Yeteneklere Sahip Medyumlar, Vefk Çeşitleri, Bio Enerji, Geri Döndürme Büyüsü, Büyü Yapacak Hoca, Medyum Danışmanlığı, Medyum Hoca, Medyum Hoca Numaraları, Medyum Hoca Fiyatları, En Etkili Medyum Hocalar, En İyi Medyum Hoca Kimdir, En İyi Medyum Yorumları, Sihir Yapan Hocalar, Buyu yapanlar,