• Anasayfa
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905393072099
 • https://mobile.twitter.com/medyumilhami
 • https://www.instagram.com/medyumilhamihoca

Türkiyenin en iyi medyumu

Sitemize sizden gelen doğru medyum yorumlarımızı ve en iyi Medyum Yorumları olan gerçek medyum ilhami yorumları görebilirsiniz ve sizde yorum yazabilirsiniz. Gerçek medyumlar bulmak aslında hiç zor degildir 

Ürün ve Hizmetler
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim 

0539 307 20 99 

Büyü Yapma, Büyü Bozma

Büyü ve sihir harut ve marut dönemine dayanır. Harut ve Marut hikayesi Kur'an'da ismi geçen iki melek. Büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyum hocalar içinde 22 yılllık deneyimle ve tecrübe ile aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, süryani büyüsü, ermeni büyüsü ve papaz büyüsü işlemlerinde ilmi ile kendini göstermiş en iyi medyumdur. Büyüler için gereken malzemeler işleme göre ve büyünün yapılışı na göre değişkenlik verir. Büyüler kaç günde yapılır diye soranlar var büyünün çeşidine ve çalışmasına göre değişkenlik verir. Büyüler ne kadar sürede etki eder ve büyüler kaç günde etkisini gösterir ve kaç günde tutar diye sorular gelmektedir ve üzerinizde herhangi bir işlem büyüsü belirtileri varsa bu konular hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

En Başarılı Medyum

En etkili medyum hocalar Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. En garantili medyum ve hocalar En iyi medyumlar Güvenilir medyum hizmeti almak için iletişime geçiniz. Sonuç veren medyumlar arasında En iyi medyum hoca kimdir deseniz medyum ilhami hoca desek çok demiş olmayız. 

En iyi medyumluk hizmeti

En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir. İster İstanbul medyum, ister Ankara medyum arayışında olanlar olsun türkiyenin her yerine en iyi hizmet vermektir.  En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

Afganistan Medyum

AFGANİSTAN MEDYUM
Medyum İlhami Hoca medyum arıyorum denince ilk akla gelen isimdir. Türkiye ve Yurtdışının her yerine çözüm odaklı çalışmalar yapıp sorunlarınıza kökten çözüm getirmektedir.Sıkıntılı günlerinizde sizleri yanlız bırakmıyoruz. Türkiye ve Yurtdışının her yerinden bizleri gönül rahatlıgı ile arayabilirsiniz Türkiye ve Yurtdışının neresinden ararsanız arayın aynı sonucu alırsınız. 

 • HİZMETLER


İlhami hoca 20 yıllık medyumluk hayatında sizlere verdiği hizmetler arasında Gideni Eş veya Sevgiliyi Geri Getirme, Etkili Büyü çözümü ve Büyü bozumu, Kısmeti Kapalı olanların Kısmetini Açma, Etkili Bağlama Büyüsü, Aşk ve bağlama tılsımı, Ayrılanları Birleştirme,  Birini kendine aşık etme büyüsü, gizli ilimler çalışmaları, cin ve cin musallatlarının giderilmesi başlıca çalışmalarımdır.


 • Yardım alabileceğiniz medyum


Hizmet veren medyumlar çevresinde hocalık rahatsızlar olan kişileri en iyi büyü yapan medyum hocalar olmalıdır. Yardım alabileceğiniz medyum olan medyum İlhami hoca güçlü tılsımlar uygulayarak en çok duyalan medyum ve iyi bir hoca arıyorum diyenler için en iyi medyum danışmanlığı vermektedir.

Sonuç sağlayan medyum ve dürüst medyum olarak bilinen Medyum İlhami Hoca güvenilir medyumlar arayışında olanlar için vefk yapan hoca ve hadimlerini nasıl kullanacağını bilebilen en meşhur medyumdur. Genel olarak medyum İlhami hoca çevrede en çok tavsiye edilen medyum ve İlhami hocanın sitesi en çok başarı alan sitedir. Diğer web sitelerinde yorumlar açık olarak gözükmez insanlar bu medyum hakkında yorum yapamaz ama ilhami hocanın web sitesine gönül rahatlığı ile yorum yapabilmetedirler. Usta Medyumlar, Profosyonel Medyum Hocalar İş yeri ve ofisi sabit olan medyumlardır. İstediğiniz an medyum ilhami hocayı arayarak randevu alarak iş yeri ve ofisinde yüz yüze görüşebilirsiniz.

 • BÜYÜ NEDİR

Büyüler kısa dönemli, uzun süreli ve ömürlük olarak üç zamanlıktır.Kısa dönemli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.Uzun zamanlı olanlar, çok uzun bir süre insan hayatını olumsuz yönde etkiler zorlaştırır.Ömürlüklere gelince onlar; karşı kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebeb olur.

 • Büyü Nasıl Etki Eder?

Emin olun ki, büyü cinlerle yapılan metafizik bir oyundur, karanlık oyun. Ve yine emin olun ki, şeytan cinlerdendir meleklerden değil. Bunu ben değil kutsal kitap söylüyor. İnsan iradesiyle yaşayan ve karar veren bir varlıktır. Şeytan ise , kıyamete kadar mühlet verilmiş olan cinlerdir ?-şeytan insanlardan da olur cinlerden de-. Bakın dikkat edin. İnsan iradesi ve kıyamete kadar yeryüzünde mühlet verilmiş bir varlık. Peki büyü neydi? İnsan iradesine musallat edilen şeytani varlıklar. Her aklı olan insan bu gerçeklerden anlayacaktır ki, büyü denilen şey vardır ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Ve kıyamete kadar mühlet verilen şeytanla beraber büyüde varlığını devam ettirecektir.


 • ÜZERIMDE BÜYÜ VAR MI?

Büyüler Belirli Siniflarla Gruplanmistir:
Secere (Aileden Gelen Geçmişten Etki…)
Çapraz ( Bir Kisiyi Birden fazla Farkli noktalardan yapilan )
Mender ( Ayriligina Yönelik çok güçlüdür..)
Zilhar ( Basit ama kisiyi iç sikintisini artiran tarz..)
Burma ( Neye el atsa kurusun Iflas etsin…)
Hahame ( Incil ve tevrat tan faydalanilir bir haham yada papazdan faydalanilir etkisi güçlü tarzlari
barindirir.Halk arasinda Papaz Büyüsü de denir)
Sereme ( Yildiz düşürmek ruhu hapsetmek için yapilir)
Cannile ( Cin musallat etmek için yapilir..)
Pindar ( Hayvan sakadatiyla yapilan hastalik felç büyü tarzlarini içerir.)
Kirca ( Aile de Anneyi babayi kardesleri birbirine düşürme …)
Elamme (Korku Hiper panik Karabasan v.b için Genelde Savaslarda ordulara karsi kullanilmistir…)
Daha Yüzlerce Büyü için bunlar Katagorize edilmis ve adlandirilmistir.)


 • Büyü Bozdurmak

Büyü Bozdurmak için yöntemler vardır.Bunlardan Biri Büyü Bakımıdır.Ebcedi Depna Bakımı Denilen Bakım Sayesinde Gerçekleşir.


 • Büyü Bozma Yolları

Büyünün nasıl yapıldığını bulmak için büyü bozma bakımı yapan hoca veya medyumdan bakım talebi istenir bu sayede büyünün bozma yollarına gidilir.


 • Büyü Çözme

Büyü Çözme için büyünün yapılma nedeni ve büyü neden yapılır sorularına cevap aramak gerekir.


 • Büyü Çözmek

Büyü çözmek için alanında uzman bir medyuma gitmek gerekir.Bazı büyüleri çözmek sanıldığı gibi kolay değildir.


 • Büyü Bozma Çeşitleri

Büyü Bozmanın Çeşitleri farklıdır.Bir tersi işlem yaparak veya bir medyum hocadan yardım alaraktır


 • Büyü Bozma Duaları

Nas ve Felak Süreleri Büyü Bozma Duası Konusunda oldukça güçlü ve etkilidir.


 • BÜYÜ NASIL ANLAŞILIR

Sizin ailenizi ve mutlu geçiminizi kıskanan bazı kişiler bu mutluluğunuzu bozmak için sizlere çeşitli kara büyüler yaptırabilir ve bu büyüler sizlere ciddi zarar verebilir. 

Eğer sizde kendinizden şüphe ediyor ve bana büyü yapıldı diyorsanız İlhami hocadan en iyi medyum hizmetleri alabilirsiniz. İlhami hoca bozulmuş evliliğinizden tutunda çocuklarınızın başarılı bir şekilde büyümeleri ve hayatta her alanda bende varım diyen bireyler yetiştiren pozitif büyüler yapmaktadır.

Bu büyülerin sizlere yarardan başka hiçbir etkisi olamaz.Kötü kalpli kişiler sizin psikolojinizi bozmak için cinleri dahi musallat edebilirler ve aile saadetinizi bozmak isteyen bu kişilere bir dur demenin zamanı geldi. Sevgilinizle daha iyi bir ilişki yaşamak isterseniz bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü sorunun çözümü medyum hocada gizli. Sizler de medyum İlhami hocaya danışarak rahatlığa kavuşabilirsiniz.

 • BİRLEŞTİRME BÜYÜSÜ 


Büyülerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Kişilerin ne amaç ile yaptıkları oldukça önemlidir. Günümüzde insanların en çok yaptırdıkları büyüler aşk büyüleri bağlama büyüleri ve yine birleştirme büyüleri yaptırmaktadır. Konumuz olan birleştirme büyüleri de çok kişi tarafından yaptırılan ve yaptırılmak istenen büyüler arasındadır. Büyünün adından da anlaşılacağı üzere birleştirmek için yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü çoğunlukla karşılıksız aşk yaşayan kişileri ve yine ayrılmış kişileri bir araya getirmek için yapılan büyülerdir. Bu insanların yaptırdıkları büyüler de aşk büyüleri kapsamında büyülerdir. Bu büyüler ile kişi sevdiğine ile kavuşturulur.

 • Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü çok amaçlı bir büyüdür ve mutlaka alanında uzman biri tarafından yapılmadır. Bağlama büyüsünü kimi insan sevdiğine kavuşmak için yaptırmak isterken bazı insanlarda eşine veya sevdiğini geri getirmek için yaptırmaktadır. • Sevgi büyüsü kimlere yapılır?

Sevgi büyüsü ve sevgi Tılsımı; Sevdiğiniz kişiyi size dönmesini,sevgisinin artmasını ve gözünün sizden başkasını görmemesini sağlar.Vefk adı verilen tılsımla gerçekleşir.
Sevgi Büyüsü;genelde çiftler arası sevgiyi artırmak,sevdiğinizi size bağlı kalması için yapılan büyüye verilen addır.Sevgi büyüsü vefk tılsımıyla hazırlanan oldukça etkili ve güçlü uygulamadır.Sevgi Büyüsünün etkisi bir ömür boyu sürmektedir.
Sevgi Büyüsü;En Etkili Sevgi Büyüsü,Kolay Sevgi Büyüsü,Kadın için Sevgi büyüsü,En Güzel Sevgi Büyüsü,Erkek için Sevgi Büyüsü,Eve Bağlama için Sevgi Büyüsü,Ayrı Olanlar için Sevgi Büyüsü,Sevgili için Sevgi Büyüsü,Gideni Geri Getirmek için Sevgi Büyüsü,Kocayı Eve Bağlamak için Sevgi Büyüsü,Gerçek Sevgi Büyüsü,Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur,gibi isimlerle ifade edilmektedir.Etkili ve en güçlü olan yolu vefk adı verilen tılsımlar ile hazırlanan cinsidir.Doğru ve uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir.

 • ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ

Şirinlik Büyüsü;kendini sevdirme,başkalarına beğendirme ve herkesin sevgi ve saygısını kazanmak için yapılır.Halk Arasında Şirinlik muskası diyede geçer.Burda ki asıl amaç kısmetinizin açılması veya sevdiğiniz insanın size olan hislerinden emin olmak kendinize aşık etmektir.
Havas ilminin en büyük dallarından Vefk ilmi hazırlanan bu uygulama için bir takım bilgiler gerekmekte ve kişiye özel yazılan bu şirinlik tılsımı genele etki etmek için hazırlanır.
Konu hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilir ve konu hakkındaa sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.


 • Ak Büyü 

Ak büyü toplumun ve insanların iyiliklerini hedef alır, hastalık yaralanma ve ölüm gibi şahısların felaketlerinde sel ve kuraklık gibi tabi afetleri önlemeyi evi barkı, malı mülkü, hayvanları geçiş durumunda olan çocukları, lohusaları kötü dış tesirlerden korumaya yönelir..


 • Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır
 
Kadının hayız kanı günü başlangıcındaki ilk günkü kan ile yapılır. Papaz büyüsünün değişik bir yapılış şekli olarak degerlendiriebilir. Bir kadın içinde olur veya erkek kendine bağlama maksatlı olur. Evli karı kocadan erkeğe başka bir kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diger kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyünün bozulması lazımdır yoksa büyü yapılan kişi çok büyük sorunlar yaşar.
 
 • Papaz Büyüsü
 
Papaz büyüsü eski çağlardan kalma kilise ve tapınaklarda yapılan dinimize ters düşen büyü çeşitidir. Genel de hayvanların kanları ve derileri tüyleri kemikleri dişleri vs ile Papaz büyüsü yapıldığı gözlenmektedir. Genelinde kanlarla yapılan ve hayvanlar kullanılarak yapılan büyü çeşitlerindendir. Ayrıca adet kanı da kullanıldığı bilinmektedir. Örneğin; domuz kanı, yağı, derisi, fare kanı, derisi, yılan derisi, kara kedi kanı ve derisi tüyü kullanılmaktadır.  Aybaşı Kanı (adet kanı,hayız kanı)ile yapılan puta tapanlar dönemlerinden kalan en etkili çok tehlikeli büyü çeşitlerinden tekidir. Genellikle Süryani dili ile okunan süryani tılsımlarla ve dualar kullanılarak yapıldığından o dönemlerde sadece papazlar yaptığı için bu isim papaz büyüsü adıyla anılır.

 • KARA BÜYÜ

Kara büyü; kötülük için yapılan büyüdür. Kara büyü insanın hayatına sağlığına mal ve mülküne evine-barkına-hayvanlarına yönelmiş olan büyüdür. Sevişenleri-evli eşleri birbirinden soğutmak ve ayırmak konuşma kabiliyetini cinsi kudreti-uykuyu vs bağlamak hısım ve düşman kabul edilen kişiyi hasta etmek. Kara büyü asil sihir ki bazı kimseler perilerin ve hususiyetle şeytanların yani kâfir cinlerin müdahalesiyle bu büyü işlemini yaparlar.


 • Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara Büyüde Kullanılan Malzemeler;
Yarasa gözleri ve kanı; kara kedi; idrar; kan; ceset parçaları; kurbağa kanı ve gözü; karga kanı ve gözü; mezar toprağı gibi…


 • Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler tersi işlem yapılarak bozulur. Hangi yolla yapılmış ise bozumunda ise o yöntemleri bilmek gerekir. Uzman hoca ya da medyum tarafından bozdurmak yoluna giderilmelidir.
Kara büyü tamamen zarar amaçlıdır. Bunda ustalaşmış büyücüler her şeyi göze alabilir ve yapabilirler. Güçlerini karanlık güçlerle işbirliği yaparak alırlar. Kara büyü tanrıyı inkâr etmek demektir.

Size kara büyü yapıldığına dair şüpheleriniz varsa lütfen irtibata geçiniz.

 • Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüleri amaç olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması amacı güder bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde uygulanır. Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyü guruplarındandır.
 
 • Boşanma Büyüsü


Karınızdan yada kocanızdan boşanmak için onu boşanmaya razı etmek için yaptırılan boşanma büyü ve ayrıca boşanmak için yapılan büyüler nasıl yapılır öğrenelim. Artık sevginin kalmadığı, karşılıklı olarak sadakat ve tutkunun var olmadığı bir evliliğin sürdürülmesi fiziksel ve duygusal olarak mümkün görünmüyorsa o halde bu durumdan en az zarar görerek nasıl kurtulabilirsiniz gelin hep birlikte bu yolları birlikte öğrenelim.

Detaylar için varsa lütfen irtibata geçiniz.


 • Sarımsak Büyüsü


Etkili aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü eskiler tarafından oldukça iddialı aşk büyüsü sarımsak büyüsü olarak bilinir. Sarımsak büyüsü aşk büyülerinin içinde en etkili olanı ve kesin sonuç verenidir fakat aşk için yapılan sarımsak büyüsünü çok az kişi bilmektedir.

 • Domuz Yağı Büyüsü


Domuz yağı büyüsü, kara büyü grubunun en çok uygulanan yöntemlerinden biridir. Kara büyülerin özelliği gereği necis (kötü , pis) hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapıldığı için son derece etkili ve kesin sonuçlar verir. Domuz yağı büyüsünde cinler kullanılır. Kullanılan bu cinler şeytani oldukları için verilen görevi severek ve isteyerek yaparlar. Bu bakımdan da etkisini kısa sürede gösterir ve bozulmaması için cinler aşırı direnç gösterirler. Bu direnç, domuz yağı büyüsünün kolay bozulamayacağı anlamında da gelir.

Özellikle karı-kocayı ayırmak, iş-rızk-kısmet kapalılığı, ticareti ve yükselişi engellemek, yıldız dengelerini bozmak, kişiyi toplum ve karşı cinsle olan ilişkilerinde itibarsızlaştırmak amacıyla yapılır. Temelde amaç bir düzeni tamamen bozmak ve dağıtmak olduğu için hızlı ve gittikçe artan seviyede etki gösterir.

 • Sadakat Büyüsü


Sadakat Büyüsü, bir ilişkide sorun olduğunda, sevgiliniz, eşiniz, dostunuz ayrılma kararı aldığında yada böyle bir ayrılma tehlikesi yaşanıldığı anda tercih edilecek büyülerden biridir.

Kişiyi kendine bağlamak ve ilişkinin gidişatını kurtararak durumu toparlamak için yapılan çalışmaya Sadakat Büyüsü denir. Bir çok zaman iyilik anlamında yapılan bu çalışma genelde ilişkiler üzerinde yapılır. Bir kişiye yapılabildiği gibi bir ilişkide iki tarafada yapılabilen bu büyü en etkili şekilde etkisini sadakat anlamında ve kısa sürede gösterecektir.

 • Nohut büyüsü


Nohut büyüsü uzmanı Medyum İlhami Hoca, ayrılanları birleştirme çalışmaları, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi çalışmalarında kullandığı nohutlar sayesinde yaptığı işlemlerin daha hızlı sonuçlar vermesine yardımcı olmaktadır. Nohut büyüsü yapılarak bir kişinin ayrıldığı sevgilisiyle geri birleşeceğini herkes duymuştur. Yüzyıllardan beri yapılan nohut büyüsü özellikle tecrübeli ve güvenilir medyum tarafından yapıldığı takdirde çok etkili sonuçlar göstermektedir.

 • Tırnak Büyüsü


Sevgi ve birleştirme, bağlama amacıyla yapılan Tırnak Büyüsü  uygulamayı yapan kişinin tırnakları ile işlem yapılır. Kesilen tırnaklar bazı okumalar ve işlemlerden geçirilip ya yakılarak kül haline getirilir yada direk toz haline getirilerek kullanılır. Yine bazı tütsüler, bazı karışımlar ve okumalar sonunda işlem tamamlanır ve uygulanır.

 •  Güzellik büyüsü


Güzellik büyüsünü yaptıran kişi  çevrenizdeki insanlar size karşı koyamaz ve sizi mutlu etmek için adeta birbirleriyle yarışır ayrıca bu ilgiden hiç sıkılmaz ve gittiği her ortamda dikkat çeken kişi olur. Güzellik büyüsünün bir diğer özelliği ise kalıcı olmasıdır. Bu yüzden iyi niyetli bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Farklı dua ve vefk ile yapılan çeşitleri de mevcuttur.


 • Saç Büyüsü


Saç büyüsü bozulması açısından oldukça zor bir büyüdür. Kolay kolay her 
medyum ve hoca tarafından yapılmaz. SAÇ BÜYÜSÜ bir aşk büyüsüdür yani bağlama büyüsü de denebilir. En etkili bağlama büyülerinden biridir, hem erkekler hem kadınlar için yapılmaktadır. Genellikle büyü yapılacak kişiden saç örnekleri alınmalı ve bu durumdan kişinin haberinin olmaması gerekmektedir. Günümüzde farklı şekillerde SAÇ BÜYÜSÜyapılmaktadır, ama en etkili olanı iplerle alınan saç teline düğüm atılarak toprağa gömülmesi veyahut suya atılmasıyla büyü yapılmaktadır. Saç büyüsünün bozulması çok zor olduğundan muhakkak bir medyum ve ilim sahibi uzman bir hocadan yardım alınmalıdır. 

 • YUMURTA BÜYÜSÜ


Çok kolay bulunabilen malzemelerle yapılması açısından YUMURTA BÜYÜSÜ basit yapılabilen bir büyüdür. Ama basit olması kötü amaçlı olmadığı anlamına gelmemelidir. Tarihi çok eskilere dayanmaktadır, Yumurta büyüsü birçok kişi tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Ama bozmak için muhakkak uzman bir medyum veya hocadan yardım alınmalıdır.


 • Evlenme BÜYÜSÜ


Günümüzde birçok bekar evlenememiş kişi Evlenme BÜYÜSÜ yaptırmaktadır. Bu muskanın yapılmasındaki amaç, yaşı geçmiş, evlenebilmek adına attığı her adımdan sonuç alamamış, her seferinde önüne bir engel çıkarak evlenememiş kişiler tarafından tercih edilip yaptırılmaktadır. Farklı şekillerde birçok Evlenme BÜYÜSÜ yapılmaktadır. 

Önümüze çıkan her medyum veya hoca bu muskayı yapamaz, sadece bu konu hakkında geçmişte yaptığı çalışmalar ve aldığı sonuçlarla başarı elde etmiş hocalar tarafından daha etkili sonuçlar veren muskalar yapılabilmektedir. Aksi takdirde yapılan muskadan hiçbir verim alınamamaktadır.

 • Kendine Bağlama Büyüsü


Adından da anlaşıldığı üzere sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler bu iş işlem yapıldığında sevdiğiniz sadece sizi dinleyecek sözünden dışarı çıkmayacak ve gözü sadece sizi görecektir. Çeşitli büyü karışımlarıyla yapılan bu işlem sizi adeta Sevgi tokluğuna ulaştıracaktır. Bu işlem yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Muhabbet Büyüsü Ve Muskası


Muhabbet, “Karşılıklı Sevgi” demektir, Arapça “Hubb” kökünden gelir. Aşk, şiddetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içine, bir kalp taşıyan her insan girer, onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi… Sevenler ve sevilenler ancak sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

Muhabbet Büyüsü, evli çiftler arasında oluşan huzursuzluklarda, yeni tanışan nişanlı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer arasında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve muhabbeti arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.


 • VEFK NEDiR?

Vefk'in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, tesirli Dua demektir.Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler yada sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.Aşk Vefki,Bağlama Vefki,Sevgi Vefki,Muhabbet Vefki,Aşk Vefki Nasıl Yapılır,Bağlama Vefki Nasıl Yapılır,Sevgi Vefki Nasıl Yapılır,Muhabbet Vefki Nasıl Yapılır,Şirinlik Vefki,Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır,Koruyucu Vefkler,Vefk Çeşitleri gibi ifadeler ilede tanımlanabilir.


 • VEFK NASIL ETKİ EDER ?

Belirli bir amacı elde etmek için yapılan vefk, kurallarına uygun yazıldıktan sonra, derecelerinin hizmetlilerinin isimleri bulunur. Bu hizmetliler Dua ve yemin vasıtasıyla istenen işlerde Allah?ın (C.C.) izniyle görevlendirilir, böylece etkili olur.


 • VEFKLER KAÇ ÇEŞİTTİR ?

Verfkler her sırasında bulunan kare sayısına ya da özelliklerine göre isimlendirilir.Örneğin bir sırasında 3 kare varsa üçlü, 4 kare varsa dörtlü????..10 kare varsa onlu vefk, bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki, bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, ay vefki olarak isimlendirilir. Vefklerin bunlardan başka daha bir çok çeşidi de bulunur.


 • VEFKLERDE KULLANILAN SAYILAR VE HARFLER HANGİ DİLE AİTTİR ?

Vefklerde kullanılan harfler ve sayılar Arapça harfler ve sayılardır.


 • VEFK NASIL YAPILIR ?

Arap alfabesindeki harflerin Ebced hesabında sayısal karşılıkları vardır, vefki yapılacak kelimenin veya cümlenin harflerinin sayısal değerleri Ebced hesabı tablosundan bulunur, toplanır ve elde edilen sayısal değerin vefki yapılır.


 • VEFK HARAM MIDIR?

Vefk islami kurallara göre uygundur.Niyetler amellere göre yapılır.Yapıcı amaçla yapılan vefk islami kurallara göre uygundur.

 • KARABASAN

Halk arasında Karabasan ya da Al Karısı şeklinde isimlendirilen olay cin yada cinlerin eseridir.
Genelde uyku ile uyanıklık arası bir durumda olur. Çoğunlukla uykudan uyandığınızı sanırsınız. Ancak aslında uyku hali devam eder. Bu arada bir çeşit halüsinasyon görürsünüz. Herkes de ayrı bir senaryo söz konusudur.
Uyandığınız ya da uyandığınızı sandığınız halde yataktan kalkamamanız, bir güç tarafından hareketlerinizin engellenmesi, kıpırdayamamanız yada konuşamamanız, bağırmaya çalıştığınız halde sesinizin tüm çabalamalarınıza rağmen çıkmaması, bu sure zarfında çeşitli sesler ve halüsinasyonlar görmeniz yani, halk arasında Karabasan diye tabir edilen olayları yaşayan bir çok insan vardır. Bu konuda yaşadıklarınızı bana yazabilirsiniz.
Her derdin devası olduğu gibi bu sorununda bir çaresi var. Dilerseniz size yardımcı olabilirim...

 • Yıldızname Nedir

Yıldızname islam dinine mensup astrolog ya da yıldızname uzmanlarının kişilerin doğum tarihi ve doğum saati gibi kriterleri göz önüne alınarak ebced hesabı denilen bir hesaplama yöntemi ile ortaya çıkardıkları verilerin analizidir. Bu analiz sonucunda bulunan bazı bilgiler hem kişilerin karakteristik özelliklerini, hem de geleceğe yönelik yapacakları planlarını açığa çıkarır. Yıldızname islami açıdan ele alındığında tam bir kader yorumudur… Yıldızname bir insanın aynasıdır; çünkü başlı başına kendi benliğini yansıtır, açığa çıkarır… 


 • PSİŞİK NEDİR


Psişik; telepati, geleceği görme gibi doğaüstü yeteneklere sahip kişi. Aynı zamanda "bunlarla ilgili" anlamında bir sıfattır. Yunanca "ruh" anlamına gelen "psişe" sözcüğünün sıfatıdır ve zamanla isim anlamında da kullanılmaya başlanmıştır. Metapsişik alanda "bedene bağlı ruha ilişkin" ya da "alışılmamış ruhsal fenomenlere ilişkin" anlamında kullanılır. 


Psişik terimi aynı zamanda, parapsikoloji'de, medyum yeteneklerine sahip olan kimselerin (telepati vs.), telekinezi gibi paranormal yeteneklere sahip olan kimseleri belirtmek üzere de kullanılmaktadır.
 

 • Metafizik Nedir

Metafizik, felsefenin belirli bir bölümüdür. Bu bölümde, “Varlık nedir?”, “Bir dış dünya var mıdır?”, “Beden ile ruh arasındaki ilişkiler nelerdir?”, “Tanrı var mıdır?”, “Ruh ölümlü müdür, ölümsüz müdür?“ gibi sorulara cevaplar aranır. Ayrıca, bilginin nereden geldiği, neleri bilebileceğimiz de araştırılır. Ama metafizikteki asıl araştırma konuları, evren, tanrı ve ruhtur.
 
 • Medyum İlhami Hoca Mucizeleri

Medyum İlhami Hoca kendisi ile görüşen insanların memnun kaldığı bir medyumdur. Adından bu kadar söz ettirebilmesinin bir nedeni de budur. Bu anlamda medyumluğa ilgili olanlara tavsiye edilmektedir. Yaptığı çalışmalar ve işlemlerle İlhami hoca hüddamları ile irtibat kurarak bio enerji ve metafizik ilmi ile gerçekleştirir. Dünyaya geldiğimiz zaman Rabbimiz her kuluna bir kader birde yetenek ihsan etmiştir her kulu herşeyden anlayacak diye birşey yoktur ve bazı kullarına özel yetenekler kimine mucize şeklinde rüya ile bahş edilir kimine bu özel yetenekler doğarken verilir.İlhami Hoca Başarılı Medyum olmayı  insanlara faydalı olumlu sonuçlu büyüler yaparak adından söz ettirmektedir.

İnsanlar zayıf birer halka gibidir hem incilmeye ve hayatta kendisinden daha fazla derdi olmadığını düşünmektedir Rabbim sevdiği kuluna dert vermektedir derdi veren Allah dermanıda verendir şüphesiz. İnsanlar kendilerinin daha çabuk başarılı olmaları için büyüler yapılabilmektedir. Özellikle ayrılan sevgililerin giden sevgilisini geri döndürmek için gittiği duraklardan biri medyum İlhami Hocadır. Bu anlamda bağlama büyüsü, geri döndürme büyüsü, bağlılık büyüsü, aşk büyüsü ve bunlara benzer büyüler yapmaktadır.

 • Güvenilir Medyum Hocadan Yardım Almak

Yaşadığımız bu günlerde insanların içinden çıkamadığı konular problemler olduğunda yardım aldıkları kişiler arasında en çok medyumlar gelmektedir. Medyumlar insanların yaşamış oldukları durumları referans alarak daha sonrasında yaşayabilecekleri evrenin getirdiği kozmik olaylarla bir takım şifreler yöntemi ile kişilerin içinde bulundukları sorunu bir tıp doktoru gibi çözüm üreten ve kişinin problemlerine aydınlatmak ve en aza indirerek mutlu olmaları için yol göstermektedir. Güven günümüzde bir çok anlamda su istimal edildiği için bu konuda olduğu gibi medyumlar içinde önem taşımaktadır.
İnsanların umutları zaaflarından faydalanan bir takım kişiler bir konuya hakim olmadan bilgi sahibi olmadan yol göstermeye çalışarak insanları dahada içinden çıkılmaz bir duruma sokmaktadır. Duygularınız su ihtimal edilmemesi için güvenilir hocalarla çalışmanız en doğrusudur.  Medyumlukta doğru hizmet en önemli konu güvenilir bir medyum ile çalışmaktır en iyi hizmet almak için medyum ilhami hoca en iyi adrestir.

Bilgi ve tecrübeye sahip olan medyum ilhami hoca sorunlarınız için ve çözüm arayanların medyum ilhami hocaya danışarak nasıl yardım aldığını referanslarıyla ve web sitesinde yorumları açık şekilde ziyaretçiler tarafından yazılan yorumları inceleyebilirsiniz. Çevrede en iyi medyum olarak bilinen, ve Türkiye'de bulunan en iyi medyum olan ilhami hoca  alanında uzman hocadır. Kendiniz yakınınız veya bir sevdiğiniz için yardım alabileceginiz en iyi medyumdur..


 • En İyi Medyum Hizmeti Veren Hoca

En iyi medyum hizmeti veren hoca örneklerini resmi web sayfalarında gönül rahatlığı ile sergileyen medyumdur vatandaşlarımızın sıkıntılarına en iyi çözüm sunan medyum İlhami hoca kavgalı eşleri birbirine bağlamakta, ve ayrılık eşiğinde olan eşlerin önlerinde olan bütün engelleri kaldırarak huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Yüce Rabbimiz verdiği yetenekleri en iyi şekilde kullanmayı bilen ilhami hoca evliliklerde olan bir takım sorunlarla ilk günkü aşk ve saygıyı göremediğini düşünenlere ve bu gibi sorunları olanlar en iyi medyum hizmeti veren medyum ilhami hocaya danışabilirler.

Bağlama büyüsü, muhabbet büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, evlilik büyüsü, kısmet açma, sadakat büyüsü, güzellik büyüsü vefk ve dualar ile yardımcı olan ilhami hoca medyum olarak en iyi medyumdur. Hayatınızda olan tüm sıkıntıları ortadan kaldıran medyum ilhami hoca huzur ile yaşamaya yön veren bir yaşam metafizik uzmanıdır. 

Prosyonel medyum olan ilhami hoca  biten evlilikleri tekrar birleştiren, Aldatmaya meyilli olanların korkusunu yerle bir eden, eşi eve sımsıkı bağlayan büyüler ile huzura bir adım daha attıran hocadır.  
Tags:
 • Afganistan 'ın Medyumu,
 • Afganistan Medyum,
 • Afganistan da En İyi Medyum Hoca,
 • Afganistan Ünlü Medyum Hocalar,
 • Afganistan Medyum,
 • Afganistan Gerçek Medyum İsimleri,
 • Afganistan Büyü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Büyü Yapan Hocalar,
 • Afganistan En iyi Hocalar Medyumlar,
 • Afganistan En Doğru Medyum,
 • Afganistan Dürüst Medyumlar,
 • Afganistan En İyi Medyumlar,
 • Afganistan En İyi Büyücü,
 • Afganistan Ermeni Büyücüler,
 • Afganistan Medyum Gerçek Yıldızname Baktır,
 • Afganistan Medyum Yıldızname Bak İsimle,
 • Afganistan 'da Medyum Yıldızname Bakan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Yıldızname Evlilik Bak,
 • Afganistan Medyum Yıldızname Uyumu,
 • Afganistan 'da Medyum Yıldız Yükseltme, 
 • Afganistan Medyum Yıldızname Hesaplama,
 • Afganistan Medyum Yıldızname Kitabı,
 • Afganistan Medyum İslami Yildizname,
 • Afganistan Medyum Gerçek Yıldızname,
 • Afganistan Medyum Yıldızname Nedir,
 • Afganistan Medyum En Etkili Boşanma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Duası,
 • Afganistan Medyum Boşandırma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Yapmak İstiyorum,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Kocadan Boşanma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Boşanma Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Balmumu Büyüsü Ne zaman Etki Eder,
 • Afganistan Medyum Sarı Mum Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Bal Mumu Büyüsü Ne için Yapılır,
 • Afganistan Medyum Mezara gömülen Balmumu Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Balmumu Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Balmumu Bebek Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Balmumu Büyüsü Nedir,
 • Afganistan Medyum Balmumu Büyüsü Etkileri,
 • Afganistan Medyum Balmumu Aşk Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Nedir,
 • Afganistan Medyum Sevgi Büyüsü Nasıl Olur,
 • Afganistan Medyum Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Sevgi Ve Muhabbet Büyüsü Hazırlanışı,
 • Afganistan Medyum Sevgi Büyüsü Duası,
 • Afganistan Medyum Sevgi Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Muskası Nedir,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Nedir,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Etkileri,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Büyüsü Duası,
 • Afganistan Medyum Soğan Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Soğan Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Kuru Soğanla Yapılan Büyü,
 • Afganistan Medyum Soğana İğne Batırma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Soğan Celbi,
 • Afganistan Medyum Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Şeker Büyüsü Nedir,
 • Afganistan Medyum Şeker Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Sarımsak Büyü Bozar mı,
 • Afganistan Medyum Sarımsak Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum En Etkili Aşık Etme Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Sarımsak Büyüsü Etkileri,
 • Afganistan Medyum Evde Yumurta Bulmak Nedir,
 • Afganistan Medyum Arabada Yumurta Bulmak,
 • Afganistan Medyum Evin Bazı Yerlerinde Yumurta Bulmak,
 • Afganistan Medyum Evde Yumurta Bulmak Büyü,
 • Afganistan Medyum Yumurta Büyüsü Yapan Varmı,
 • Afganistan Medyum Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Yumurta Büyüsünün Zararları,
 • Afganistan Medyum Yumurta Büyüsü Bozan Dua,
 • Afganistan Medyum Çatıda Yumurta Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Yumurta Büyüsü Mezara Gömülen,
 • Afganistan Medyum Toprağa Gömülen Yumurta Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Yumurta Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Kırılmamış Yumurta Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Karabiber Büyüsü İşe Yarıyor mu,
 • Afganistan Medyum Karabiber Büyüsü Yapan Varmı,
 • Afganistan Medyum Karabiber Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir,
 • Afganistan Medyum Top Karabiber Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Karabiber Büyüsü Deneyenler,
 • Afganistan Medyum 12 Karabiber Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Gerçek Karabiber Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Karabiber Büyüsü Nedir,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Başlar,
 • Afganistan Medyum Kaşık Buyusu Yaptiran Varmı,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Mezara Gömme,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Etki Süresi,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Video,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Tutma Süresi,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Ayırma Duası,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Mezara Gömme,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü Yorumları,
 • Afganistan Medyum Mum Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Mumla Sevgiliyi Geri Getirme,
 • Afganistan Medyum beyaz Mum Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Mum Büyüsü Yapanların Yorumları, 
 • Afganistan Medyum beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Mum Yakarak Geri Döndürme,
 • Afganistan Medyum Mumla Yapılan Geri Getirme Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Mum Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Siyah Mum Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Mum Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Mum Büyüsü Etkisini Nezaman Gösterir,
 • Afganistan Medyum Mum Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Afganistan Medyum Kolay Mum Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Beyaz Mum Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalı,
 • Afganistan Medyum Büyü Yapılan İnsandaki Belirtiler,
 • Afganistan Medyum Saç Büyü Yapan Hoca Numaraları, 
 • Afganistan Medyum Saç Büyü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Saç Teline Okunan Ya Vedud, 
 • Afganistan Medyum Saç Teline Ya Vedud Okumak, 
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Çeşitleri, 
 • Afganistan Medyum 7 Tel Saç Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Saç Buyusu Kac Gunde Tutar,
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsünde Okunan Dua,
 • Afganistan Medyum Sevdiğinin Saçı İle Yapılan Büyü,
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Belirtileri Detayları,
 • Afganistan Medyum Saç Kılı Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Saç Yakmak Büyü,
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Yapanlar, 
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Saç  Büyüsü Nasıl Anlaşılır, 
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Çeşitleri, 
 • Afganistan Medyum Saç Büyüsü Yapılışı,
 • Afganistan Medyum Gideni Geri Döndüren Çevirgel Duası,
 • Afganistan Medyum Sevgiliyi Kesin Geri Döndüren Dua,
 • Afganistan Medyum En Güçlü Geri Getirme Duası,
 • Afganistan Medyum Boşanmış Eşi Geri Getirme Duası,
 • Afganistan Medyum Boşanan Eşlerin Tekrar Birleşmesi İçin Dua, 
 • Afganistan Medyum Ayrılan Eşlerin Tekrar Birleşmesi İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Ayrılanların Tekrar Birleşmesi İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Yuva Birleştiren Dua,
 • Afganistan Medyum Ayrılanı Birleştirme Duası, 
 • Afganistan Medyum Birleştirme Muskası, 
 • Afganistan Medyum Ayrılan Eşleri Birleştirme Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Ayrılan Esleri Birlestirme Buyusu,
 • Afganistan Medyum İki Kişiyi Birleştirme Duası, 
 • Afganistan Medyum İki Sevgiliyi Birleştirme Duası, 
 • Afganistan Medyum Ayrılmak Üzere Olan Çiftlere Dua,
 • Afganistan Medyum Ayrılan Eşlerin Birleşmesi İçin En Etkili Dua, 
 • Afganistan Medyum İki Kişiyi Birleştirme Duası,
 • Afganistan Medyum İki Sevgiliyi Birleştirme Duası,
 • Afganistan Medyum Ayrılmak Üzere Olan Çiftlere Dua,
 • Afganistan Medyum Ayrılan Eşlerin Birleşmesi İçin En Etkili Dua, 
 • Afganistan Medyum İki Kişiyi Birleştirme Duası, 
 • Afganistan Medyum Birleştirme Muskası, 
 • Afganistan Medyum Boşanan Eşlerin Birleşmesi İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Yuva Birleştiren Dua, 
 • Afganistan Medyum İki Sevgiliyi Birleştirme Duası, 
 • Afganistan Medyum Ayrılan İki Kişiyi Birleştirme Büyüleri, 
 • Afganistan Medyum Kaşık Büyüsü İle Birleştirme, 
 • Afganistan Medyum Medyum Hocalar, 
 • Afganistan Medyum Geri Getirme Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Birleştirme Muskası, 
 • Afganistan Medyum Ayrılan Esleri Birlestirme Buyusu, 
 • Afganistan Medyum Ayrılan İki Kişiyi Birleştirme Büyüleri, 
 • Afganistan Medyum Ayrılan Eşleri Birleştirme Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsü Nerelere Sürülür,
 • Afganistan Medyum Domuz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Hoca, 
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dua,
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsünden Nasıl Kurtulunur,
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Kim Bozar, 
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Resmi, 
 • Afganistan Medyum Domuz Büyüsü Yapan Hocalar, 
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsü Etkisini Ne zaman Gösterir,
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dua,
 • Afganistan Medyum Domuz Yağı Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Domuz Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Domuz Büyüsü, 
 • Afganistan Medyum Domuz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır, 
 • Afganistan Medyum Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur, 
 • Afganistan Medyum Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Güzellik Vefki Detayları, 
 • Afganistan Medyum Şirinlik Vefki Çeşitleri, 
 • Afganistan Medyum Şirinlik Duası Günah Mı, 
 • Afganistan Medyum Şirinlik Duası Arapça,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Duası Kısa, 
 • Afganistan Medyum Şirinlik Duası Okuyanlar,
 • Afganistan Medyum Büyü Nedir  Belirtileri
 • Afganistan Medyum Büyü Nedir Diyanet
 • Afganistan Medyum Büyü  Nedir Nasil Bozulur
 • Afganistan Medyum Büyü Nedir Kısaca   
 • Afganistan Medyum Büyü Nedir Sorularla İslamiyet
 • Afganistan Medyum Büyü Nedir Gerçek Midir 
 • Afganistan Medyum Sihir Ve Büyü Nedir
 • Afganistan Medyum Büyü Nedir Nasıl Yapılır
 • Afganistan Medyum Büyü Bozmak İçin Sirke
 • Afganistan Medyum Büyü Bozma Duası Diyanet
 • Afganistan Medyum Kara Büyü Bozma Yöntemleri
 • Afganistan Medyum Kuranda Büyü Bozma Duası
 • Afganistan Medyum Büyü Bozma Hoca
 • Afganistan Medyum Tuzla Nazar Ve Buyu Bozma
 • Afganistan Medyum Büyü Bozma
 • Afganistan Medyum Büyü Bozdurmak İçin
 • Afganistan Medyum Büyü Bozanlar
 • Afganistan Medyum Büyü Bozan Hocalar
 • Afganistan Medyum En Güçlü Büyü Bozma Duası
 • Afganistan Medyum Kara Büyü Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum İdrar Büyü Bozma Yöntemleri,
 • Afganistan Medyum Vefk Etkisini Nasıl Gösterir,
 • Afganistan Medyum Vefk Karşı Tarafı Nasıl Etkiler,
 • Afganistan Medyum Vefkin Etkisi Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum Vefk Nasıl Çalışır,
 • Afganistan Medyum Vefk Etkileri Nelerdir,
 • Afganistan Medyum Vefkin Tuttuğunu Nasıl Anlarız,
 • Afganistan Medyum Vefk 40 Gün Sonra,
 • Afganistan Medyum Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder,
 • Afganistan Medyum Ak Büyü Tarifleri,
 • Afganistan Medyum Ak Büyü Günah Mıdır,
 • Afganistan Medyum Ak Büyü Nedir Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Kara Büyü Nedir,
 • Afganistan Medyum Kara Büyü Nedir Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Kara  Büyü Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum En Tehlikeli Kara Büyüler,
 • Afganistan Medyum Kara Büyü Çeşitleri,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Belirtileri,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapan Yerler,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapan Kiliseler,
 • Afganistan Medyum Papaz Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Papaz Hocalar,
 • Afganistan Medyum Papaz Telefonları ,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Nohut,
 • Afganistan Medyum Canbar Aşk Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum,
 • Afganistan Medyum Kesin Tutan Aşk Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Yapan Hoca,
 • Afganistan Medyum Aşk Büyüsü Yapan Medyum,
 • Afganistan Medyum Canbar Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar,
 • Afganistan Medyum En İyi Hocaları Görmek İçin,
 • Afganistan Medyum Canbar Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum,
 • Afganistan Medyum Kendine Bağlama Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü,
 • Afganistan Medyum Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua,
 • Afganistan Medyum Kocanın Eve Gelmesi İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Kocayı Kendine Aşık Etmek İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Büyü,
 • Afganistan Medyum Kızı Kendine Bağlamak İçin Yapılan Büyü ,
 • Afganistan Medyum Toz Şeker Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Suya Okunan Aşk Duası,
 • Afganistan Medyum Şekerle Aşık Etme Duası,
 • Afganistan Medyum Küp Şeker Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Şeker Yedirme Büyüsü,
 • Afganistan Medyum 41 Şeker Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Evlilik Büyüsü Tutarmı,
 • Afganistan Medyum Evlilik Büyüsü Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Evde Yapılabilecek Evlilik Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar,
 • Afganistan Medyum Evlilik Büyüsü Nasıl Anlaşılır,
 • Afganistan Medyum Evlilik Büyüsü Bozma,
 • Afganistan Medyum Sevdiğinle Evlenmek İçin Büyü,
 • Afganistan Medyum Büyü İle Evlilik Olur Mu,
 • Afganistan Medyum Evlilik büyüsü yapan hocalar,
 • Afganistan Medyum Muska yapan hocalar,
 • Afganistan Medyum Gerçek büyü yapan hocalar,
 • Afganistan Medyum Gerçek hocalar,
 • Afganistan Medyum Derin Hoca Ariyorum,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Tuttu,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Yaptım,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Tutanlar,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Tılsımlı Sözcükler,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü İşe Yarıyor,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Özel Duası,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Yapan Var Mı,
 • Afganistan Medyum 41 Nohut Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Nohut Şişirme Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Nohut Büyüsü Tılsımlı Sözcükler,
 • Afganistan Medyum Muhabbet İçin Tırnak Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Yapanların Yorumları,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Yapan Varmı,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Ne Zaman Etki Eder,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Tılsımı,
 • Afganistan Medyum Tırnak Tozu Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Etkisini Nezaman Gösterir,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Duası,
 • Afganistan Medyum Tırnağa Yazılan Büyü,
 • Afganistan Medyum Tırnak  Büyü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyü Yapan Hoca Arıyorum,
 • Afganistan Medyum Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Tırnak Yakılarak Yapılan Büyü,
 • Afganistan Medyum Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır,
 • Afganistan Medyum Sadakat Büyüsü Nedir,
 • Afganistan Medyum Sadakat Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Sadakat Büyüsü Yapan Hocalar,
 • Afganistan Medyum Sütle Yapılan Güzellik Büyüsü,
 • Afganistan Medyum En Etkili Güzellik Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Çok Güzel Olmak İçin Büyü,
 • Afganistan Medyum Güzellik Ve Çekici Olma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Güzel Olma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Güzellik Muskası,
 • Afganistan Medyum Kibrit Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Çok Güzel Olmak İçin Büyü,
 • Afganistan Medyum Güzellik Duası Lahuti,
 • Afganistan Medyum Güzellik Muskası,
 • Afganistan Medyum Fiziksel Güzellik İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Güzellik İçin En Etkili Dua,
 • Afganistan Medyum Genç Ve Güzel Kalmak İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Güzellik İçin Dua,
 • Afganistan Medyum Yüz Güzelliği İçin Dua Edilir Mi,
 • Afganistan Medyum Güzellik Duası,
 • Afganistan Medyum Ay Gibi Güzelleşmek İcin Dua,
 • Afganistan Medyum Güzellik Duasi Okuyanlar,
 • Afganistan Medyum Fincan Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Güzellik Ve Çekici Olma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Güzellik Büyüsü Yapanlar,
 • Afganistan Medyum Yakışıklı Olma Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Sevme Büyüsü,
 • Afganistan Medyum Büyü Yapılışı,
 • Afganistan Medyum Güzellik Tılsımı,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Büyüsü Günah Mı,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur,
 • Afganistan Medyum Güzel Şirinlik Muskası,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Günahmı,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskasının Etkileri,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Yaptıran Varmı,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Bilgi,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Yaptıran Varmı,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Ne İşe Yarar,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Yaptıranlar,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Bilgi,
 • Afganistan Medyum Güzel Şirinlik Muskası,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Vefki Çeşitleri,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Muskası Günahmı,
 • Afganistan Medyum Muhabbet Ve Şirinlik Vefki,
 • Afganistan Medyum Şirinlik Duası Denenmiş,