Medyum İlhami
Gideni Getirme, Büyü Bozma, Bağlama büyüsü
0539 307 20 99

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Sevgili Okuyucular
Türkiyenin En İyi Medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Metafizik Nedir

Metafizik, felsefenin belirli bir bölümüdür. Bu bölümde, “Varlık nedir?”, “Bir dış dünya var mıdır?”, “Beden ile ruh arasındaki ilişkiler nelerdir?”, “Tanrı var mıdır?”, “Ruh ölümlü müdür, ölümsüz müdür?“ gibi sorulara cevaplar aranır. Ayrıca, bilginin nereden geldiği, neleri bilebileceğimiz de araştırılır. Ama metafizikteki asıl araştırma konuları, evren, tanrı ve ruhtur.
Uzmanlık Alanları


Medyum İlhami Hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz biten aşkınızı tekrar tazelerim, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürürüm. Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlarım. Her şey ilk gün kü gibi olur. Ayrılanları birleştirmek ve sevdiğinize kavuşmanız için aşk bağlama vefkleri, muhabbet vefkleri, bağlama tılsımları hazırlıyorum. Buradan binlerce kişinin ayrıldığı eşini, sevgilisini tekrar birleştirdiğimi beyan ederim.


Medyum İlhami Hoca medyumluk faaliyetinde bulunmakta olup sizlere HAVAS İLMİ, GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI vb. pek çok konuda kendini ispatlamış güvenilir bir üstaddır

Burçlar
Aşk Büyüsü
 Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem
En Başarılı Medyum
En başarılı Medyum Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. 

SARIMSAK BÜYÜSÜ


                            SARIMSAK BÜYÜSÜ

Aşkın kişiler üzerinizdeki etkisi zaman kavramını dahi değiştirmektedir. Günlük olaylar artık kişinin ilgisini çekmez. Sıradan insanların sıradan yaşamlarının dışına çıkarak yeni bir hayata bakışla gözleri yaşama açılır. Aşkın mistik gücü kişilere eşsiz ve yüce bir değer kazandırır.

En etkili aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü eskiler tarafından oldukça iddialı aşk büyüsü sarımsak büyüsü olarak bilinir. Sarımsak büyüsü aşk büyülerinin içinde en etkili olanı ve kesin sonuç verenidir fakat aşk için yapılan sarımsak büyüsünü çok az kişi bilmektedir.

Aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü için en uygun saat sabah güneşin doğmadan on, on beş dakika öncesi olan saattir. Sarımsak büyüsü uygulamasına başlamadan önce keskin kokulu olan bir tütsü yakılması çok daha fayda olacaktır.

Nasıl Yapılır

Sarımsak büyüsünü yapmak için en uygun olan zaman güneş doğmadan önce ki on beş dakikalık olan zaman dilimdir. Sarımsak büyüsü uygulamasını yapmaya başlamadan önce kokusu oldukça baskın olan bir tütsü yakmak faydalı olacaktır.

Sarımsak büyüsü uygulamasında iri diş bir sarımsak alınır. Sarımsağın kabukları soyulduktan sonra bıçak yardımıyla dikkatlice ince ince kenarları kesilerek sivriltilir. İnceltilerek sivrileştirilen sarımsağın içersinde bulunan özsuyu çıkartılır. Emici özelliğe sahip olan temiz bir beyaz kâğıt alınır. Kâğıt seçilirken kâğıdın yağlı olmamasına özen gösterilmelidir. İnceltilmiş olan sarımsağın sivri kısmıyla kâğıda büyükçe bir daire çizilir.

Çizilen dairenin içerisine büyü yapılarak âşık edilmesi istenilen kişinin adı, annesinin adı ve aşık olması istenilen kişinin adı büyük ve okunaklı olacak şekilde yazılır. Gül’ün kızı Melek aşkımdan yanıp tutuşsun gibi örneğin. Daha sonra bu yazılı olan kâğıt madeni bir tabak içine konarak yakılır. Kâğıdın her yeri tam kül olana kadar yakılır. Küller karıştırılarak toz haline getirilir.

Toz haline gelen küller büyü yapılan kişinin evinin kapı koluna, kapı eşikliğine, paspasının üzerine sürülmeli veya dökülmelidir. Bu uygulamanın amacı küllerin büyü yapılan kişiye ulaşmasıdır. Küller büyü yapılan kişiye ne kadar yakın olursa büyü o kadar hızlı etki eder. Tüm bu uygulamaların haricinde büyü yapılan kişiyle görüşme imkanı olur ve külü o kişinin yiyeceğinin tabağın altına veya içeceğinin bardağın altına sürülmesi ve hatta tokalaşma sırasında ele bulaştırılan külün büyü yapılan kişinin eline bulaştırılması büyünün en hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayacaktır.

Nasıl Bozulur

Büyü Bozmak için bir bardak su alınır. Aşağıda verilmiş olunan ayetleri ve sureleri sıra zincirinde okumaya devam edilir. Her okunan ayet ve sureler zaman zaman suya ve kişiye nefes edilir. Bu okunmuş olunan suyun önce bir kısmı içilir, geri kalan bir kısmıyla da eller, yüz ve vücudun belirli yerlerine sürülerek istifade edilmiş olunur. Bu uygulama her gün aksatılmadan 11 gün boyunca sabah namazının arkasından kişi kendisine veya büyü yapılmış olan kişiye uygulanır.

Her yapılan uygulama bir güne mahsus olmaktadır. Bir kere yapılan uygulama aynı gün uygulanmalıdır ve her gün için yeni okumalı uygulama tekrarlanmalıdır. Bu uygulama sonrasında kişinin üzerinde bulunan her türlü sihir, büyü ve nazar var ise hepsi yol olmuş olur. Suyun okuma uygulaması bittikten sonra bir adet kesme şeker kullanılmalıdır.

 1. önce eüzü besmele çekilir 7 kere ayetel kürsi okunur.
 2. 7 kere Taha suresi ayet 67–68–69 sayfa 317 bu ayette okunur.
 3. 3 kez inşirah suresi okunur
 4. 3 kez ihlâsı şerif okunur
 5. 3 kez Felak suresi okunur
 6. 3 kez nas suresi okunur
 7. tekrar 7 kez ayetel kürsi okunur
 8. 7 fatiha yı şerif okunur
 9. 7 ihlâs suresi okunur.
 10. tekrar 7 felak suresi okunur
 11. tekrar 7 nas suresi okunur
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.72635.7493
Euro6.33336.3587
KIRILAN KALPLER İÇİN
SONUÇ ALMAK İSTİYORSAN
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ08:00-21:00
 SALI08:00-21:00
 ÇARŞAMBA08:00-21:00
 PERŞEMBE08:00-21:00
 CUMA08:00-21:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü