• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
SONUÇ ALMAK
Bizi Anlatan Referansları
Türkiyenin medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

18 yaş üstü
18+ yaş üstü hizmet verilmektedir.
Aşk Büyüsü


Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği 
canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem

İşlem için gereken
SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN

1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ
En iyi medyumluk hizmeti
En iyi medyumluk hizmetini sizlerle paylaşmaya ve soruların cevaplarını vermeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye Ve yurt dışının her yerine gücümüz yettikçe yetişmektir

- En özel çalışmalarımızla, size uygun olan hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız

SARIMSAK BÜYÜSÜ


                            SARIMSAK BÜYÜSÜ

Aşkın kişiler üzerinizdeki etkisi zaman kavramını dahi değiştirmektedir. Günlük olaylar artık kişinin ilgisini çekmez. Sıradan insanların sıradan yaşamlarının dışına çıkarak yeni bir hayata bakışla gözleri yaşama açılır. Aşkın mistik gücü kişilere eşsiz ve yüce bir değer kazandırır.

En etkili aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü eskiler tarafından oldukça iddialı aşk büyüsü sarımsak büyüsü olarak bilinir. Sarımsak büyüsü aşk büyülerinin içinde en etkili olanı ve kesin sonuç verenidir fakat aşk için yapılan sarımsak büyüsünü çok az kişi bilmektedir.

Aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü için en uygun saat sabah güneşin doğmadan on, on beş dakika öncesi olan saattir. Sarımsak büyüsü uygulamasına başlamadan önce keskin kokulu olan bir tütsü yakılması çok daha fayda olacaktır.

Nasıl Yapılır

Sarımsak büyüsünü yapmak için en uygun olan zaman güneş doğmadan önce ki on beş dakikalık olan zaman dilimdir. Sarımsak büyüsü uygulamasını yapmaya başlamadan önce kokusu oldukça baskın olan bir tütsü yakmak faydalı olacaktır.

Sarımsak büyüsü uygulamasında iri diş bir sarımsak alınır. Sarımsağın kabukları soyulduktan sonra bıçak yardımıyla dikkatlice ince ince kenarları kesilerek sivriltilir. İnceltilerek sivrileştirilen sarımsağın içersinde bulunan özsuyu çıkartılır. Emici özelliğe sahip olan temiz bir beyaz kâğıt alınır. Kâğıt seçilirken kâğıdın yağlı olmamasına özen gösterilmelidir. İnceltilmiş olan sarımsağın sivri kısmıyla kâğıda büyükçe bir daire çizilir.

Çizilen dairenin içerisine büyü yapılarak âşık edilmesi istenilen kişinin adı, annesinin adı ve aşık olması istenilen kişinin adı büyük ve okunaklı olacak şekilde yazılır. Gül’ün kızı Melek aşkımdan yanıp tutuşsun gibi örneğin. Daha sonra bu yazılı olan kâğıt madeni bir tabak içine konarak yakılır. Kâğıdın her yeri tam kül olana kadar yakılır. Küller karıştırılarak toz haline getirilir.

Toz haline gelen küller büyü yapılan kişinin evinin kapı koluna, kapı eşikliğine, paspasının üzerine sürülmeli veya dökülmelidir. Bu uygulamanın amacı küllerin büyü yapılan kişiye ulaşmasıdır. Küller büyü yapılan kişiye ne kadar yakın olursa büyü o kadar hızlı etki eder. Tüm bu uygulamaların haricinde büyü yapılan kişiyle görüşme imkanı olur ve külü o kişinin yiyeceğinin tabağın altına veya içeceğinin bardağın altına sürülmesi ve hatta tokalaşma sırasında ele bulaştırılan külün büyü yapılan kişinin eline bulaştırılması büyünün en hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayacaktır.

Nasıl Bozulur

Büyü Bozmak için bir bardak su alınır. Aşağıda verilmiş olunan ayetleri ve sureleri sıra zincirinde okumaya devam edilir. Her okunan ayet ve sureler zaman zaman suya ve kişiye nefes edilir. Bu okunmuş olunan suyun önce bir kısmı içilir, geri kalan bir kısmıyla da eller, yüz ve vücudun belirli yerlerine sürülerek istifade edilmiş olunur. Bu uygulama her gün aksatılmadan 11 gün boyunca sabah namazının arkasından kişi kendisine veya büyü yapılmış olan kişiye uygulanır.

Her yapılan uygulama bir güne mahsus olmaktadır. Bir kere yapılan uygulama aynı gün uygulanmalıdır ve her gün için yeni okumalı uygulama tekrarlanmalıdır. Bu uygulama sonrasında kişinin üzerinde bulunan her türlü sihir, büyü ve nazar var ise hepsi yol olmuş olur. Suyun okuma uygulaması bittikten sonra bir adet kesme şeker kullanılmalıdır.

 1. önce eüzü besmele çekilir 7 kere ayetel kürsi okunur.
 2. 7 kere Taha suresi ayet 67–68–69 sayfa 317 bu ayette okunur.
 3. 3 kez inşirah suresi okunur
 4. 3 kez ihlâsı şerif okunur
 5. 3 kez Felak suresi okunur
 6. 3 kez nas suresi okunur
 7. tekrar 7 kez ayetel kürsi okunur
 8. 7 fatiha yı şerif okunur
 9. 7 ihlâs suresi okunur.
 10. tekrar 7 felak suresi okunur
 11. tekrar 7 nas suresi okunur
KIRILAN KALPLER
Sevgili okuyucular
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ09:00-19:00
 SALI09:00-19:00
 ÇARŞAMBA09:00-19:00
 PERŞEMBE09:00-19:00
 CUMA09:00-19:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü
Etiketler
En İyi Medyum Hocalar, En Başarılı Medyumlar, Güvenilir Medyumlar, Medyum, Medyum Hoca, En Garantili Medyum Hocalar, Medyum İlhami Hoca, Medyum İlhami Şikayet, Medyum Arıyorum, En İyi Medyum, Hüddam, Hadim, Yıldızname, Yıldızlama, Vefk Yapan Hoca, Vefk Yazan Hocalar, Muska yazan Hoca, Muskacılar, Ünlü Medyum, Medyum Tavsiyeler, Bağlanma Büyüsü, Bilgili Medyumlar, Güvenilir Medyumlar, İlhami Hoca Güvenilir mi, İlhami hocanın yaptığı işlemler, Medyum İlhami Bey, Medyum İlhami Hocanın Sitesi, Medyum İlhami Hoca Nerede, En çok Medyum İlhami hocamızı tercih etmektedir, İlhami Hoca Yorumları, Hizmet Veren Medyum, Medyumluk Hizmeti, Türkiye'nin Medyumu, En İyi Medyumlar, İlhami Hoca Mucizleri, Uzman Medyum, Uzman Medyumlar, En Çok Dikkat Çeken Medyum, Medyum Arayisi, Yöresinde En İyi Medyum, Çevresinde Medyum, Medyum Numarası, Medyum Adresleri, En İyi Medyumu, Söz Dinlettiren Medyum,  Alanında Uzman Medyumlar, Hocalık Rahatsızlıklar, Medyum Taleleri, Mucizler Gerçekleştirilen Medyum, Güvenilir Hocalar, En İyi Medyum Hocaları Bulmak, Bulurum Medyum, En iyi Büyü Yapan Medyum Hocalar, Büyü Bozan Medyum Hocalar, Büyü Bozmak Nedir, Büyü Bozan, Büyü Bozdurmak İstiyorum, Yardım alabileceğimiz Medyum, Medyum İlhami Hoca Bozdu, Büyü Bozma İşi Üzerinde İyi Bir Medyum, Bütün Büyüleri Bozan, Gerçekten Güvenilir Medyum, En Etkili Medyum, En Meşhur Medyum, En Tanınmış Medyum, İlhami Hoca Tavsiye, Medyum İlhami Hoca Tavsiye, İlhami Hoca Yorumlar, İllerin Medyumu, Büyü Yapan Hocalar, En Çok Aranan Medyum, En Garantili Hocalar, İlhami Hoca Mucizeleri, Kesin Sonuç Veren Medyum, En Etkili Büyüler, En Etkili Aşk Büyüsü, En Güçlü Tılsımlar, Dürüst Medyum, Gerçek Medyum, Gerçek Medyum Hoca, Etkili İşlemler, En Garantili Aşk Büyüsü Yapan Medyum, İspatlı Medyum, Yüz Yüze Görüşen Medyum, Ofisi Olan Medyumlar, İş Yeri Olan Medyumlar, Ofisine Kabul Eden Medyumlar, En Güvenilir Medyum Ve Hocası, Büyünün Yerini Söyleyebilin Medyum, Gerçek Hocalar, İlhami Hoca Referanslar, Medyum İlhami Referansları, En Çok Duyulan Medyum, En İyi Medyum Hocaları, Başarılı Medyum Hocalar, Medyum, Derin Hocalar, Çevrede En Çok Tavsiye Edilen Medyum, Usta Medyum, Usta Medyumlar, Profosyonel Medyum Hocalar, En Çok Tavsiye Edilen Medyum, Gerçek Medyum Yorumları, Aldatan Kocayı Eve Bağlama, İlimler, İyi Bir Medyum Hoca Arıyorum, Sonuç Sağlayan Medyum, İlhami Hocayı Arayanlar, Sihir Büyü, Özel Yeteneklere Sahip Medyumlar, Vefk Çeşitleri, Bio Enerji, Geri Döndürme Büyüsü, Büyü Yapacak Hoca, Medyum Danışmanlığı, Medyum Hoca, Medyum Hoca Numaraları, Medyum Hoca Fiyatları, En Etkili Medyum Hocalar, En İyi Medyum Hoca Kimdir, En İyi Medyum Yorumları, Sihir Yapan Hocalar, Buyu yapanlar,