Medyum İlhami
Gideni Getirme, Büyü Bozma, Bağlama büyüsü
0539 307 20 99

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Sevgili Okuyucular
Türkiyenin En İyi Medyumu
Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

0 (539) 307 20 99

Metafizik Nedir

Metafizik, felsefenin belirli bir bölümüdür. Bu bölümde, “Varlık nedir?”, “Bir dış dünya var mıdır?”, “Beden ile ruh arasındaki ilişkiler nelerdir?”, “Tanrı var mıdır?”, “Ruh ölümlü müdür, ölümsüz müdür?“ gibi sorulara cevaplar aranır. Ayrıca, bilginin nereden geldiği, neleri bilebileceğimiz de araştırılır. Ama metafizikteki asıl araştırma konuları, evren, tanrı ve ruhtur.
Uzmanlık Alanları


Medyum İlhami Hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz biten aşkınızı tekrar tazelerim, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürürüm. Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlarım. Her şey ilk gün kü gibi olur. Ayrılanları birleştirmek ve sevdiğinize kavuşmanız için aşk bağlama vefkleri, muhabbet vefkleri, bağlama tılsımları hazırlıyorum. Buradan binlerce kişinin ayrıldığı eşini, sevgilisini tekrar birleştirdiğimi beyan ederim.


Medyum İlhami Hoca medyumluk faaliyetinde bulunmakta olup sizlere HAVAS İLMİ, GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI vb. pek çok konuda kendini ispatlamış güvenilir bir üstaddır

Burçlar
Aşk Büyüsü
 Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem
En Başarılı Medyum
En başarılı Medyum Denince ilk akla gelen isim medyum İlhami Hocadır. 

MUM BÜYÜSÜ


                                   MUM BÜYÜSÜ

Mum büyüsü etkili bir bağlama büyüsüdür. Diğer bağlama büyülerinin aksine etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür. Ancak etkisi diğer büyülere göre daha uzun sürelidir.
Mum büyüsünün bir diğer belirleyici özelliği de sevgililere acı çektirerek onları birbirine bağlamasıdır. Yapılması sabır ve uzmanlık isteyen büyülerdendir.

Mum büyüsü nasıl yapılır?

 
Mum büyüsünün yapılmasında iki önemli aşama vardır. Bunlardan birincisi gündüz yapılan mum ipine düğüm atma işlemi ikincisi ise gece yapılan tılsımlı sözlerin okunduğu bekleme aşamasıdır. Bu iki aşamayı da aynı kişi ve yalnız başına yapmalıdır.
Mum büyüsünde birinci aşama: Mum ipine düğüm atma aşaması
 
Bu aşama gündüz icra edilen bir uygulamadır. Yapılış aşaması dikkatle takip edildiğinde tam olarak şöyledir:
Tam bir mum alır. Mum, alt tarafından yarısına kadarki bölümden kesilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta mum ipinin kesilmemesi yani sağlam bırakılmasıdır. Yani mumun alt kısmından kesilen mumun içinden çıkan ip sarkar vaziyette kalmalıdır.
Kesilmiş yerin bu ipine bir düğüm atılır. Ardından mumun baş kısmında bulunan ip hafifçe çekilmeye başlanır. İpin kopmamasına ve mumun kırılmamasına dikkat edilir.
Eğer çok acele edilmezse yağlı özelliğinden dolayı mum ipi koparılmadan çekilebilmektedir. Bu nedenle biraz sabırla çalışmakta fayda vardır. Düğümlenmiş ip mumun içine girip kaybolduktan sonra bir müddet daha ip çekilir. Çünkü büyünün asıl puf noktası o düğümlü noktanın yakılması işlemidir.
Eğer işlemler düzgün yapılmışsa mumun baş tarafında bir parça fazla ip kalacaktır. Bu fazla kalan ip kesilerek alınır. Hiçbir büyü malzemesinin çöpe atılamayacağı gerçeğinden hareketle bu ip parçası toprağa gömülür. Böylece mum büyüsünün birinci aşaması tamamlanmış olur.
Mum büyüsünde ikinci aşama: Mumun yakılarak tılsımlı sözcüklerin okunması
 
Bu ikinci aşamanın gece yapılması gerekmektedir. Mum başka bir ışık kaynağının aydınlatmadığı bir odanın ortasına bir metal kabın içinde konularak yakılır. Odada büyüyü yapan kişi dışında başka bir şahıs bulunmamalıdır. Mum yanarken büyü yapan kişinin hiç konuşmadan beklemesi gerekmektedir.
Düğümlenmiş kısım yandığında aslında büyü büyük ölçüde tutmuş demektir. Ancak bir de dil ile bu büyünün onaylanması gerekmektedir. Dil ile onay kısmı ise mum tamamen bitip oda tamamen karanlık olduğunda söylenen sözlerle yapılır. 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.72635.7493
Euro6.33336.3587
KIRILAN KALPLER İÇİN
SONUÇ ALMAK İSTİYORSAN
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ08:00-21:00
 SALI08:00-21:00
 ÇARŞAMBA08:00-21:00
 PERŞEMBE08:00-21:00
 CUMA08:00-21:00
Musallattan Kurtulmak


Sizlere Musallat olup kurtulmak istediğiniz cin veya periler den ne yaptıysanız kurtulamadıgınız musallattan kurtulmak için tek çözüm ilhami hoca..
Duru Görü Nedir

Durugörü beş duyunun dışında eşyaları ve fikirleri canlı ve cansız nesneleri algılama ve görmedir. Esas itibariyle duyularla ilgisi olmayan ruhsal bir yetenektir. Medyomluk türleri içerisinde en çok tezahür edenlerden biridir.Metapsişik ve parapsikoloji literatüründe zaman zaman bu yetenek için kriptestezi, telestezi, metagnomi, ikinci görü, telepsişik gibi çeşitli terimler ortaya atılmışsa da bunlar klervoyans yani durugörü kadar tutulmamıştır. Türkçede durugörü için ruhsalgörü de denmektedir.

Durugörü fenomeninde görü, öznel (sübjektif) veya nesnel (objektif) vizyonlar veya imaj duyumları tarsında belirebilir. Bu süreçte, genellikle, önceleri karışık ve belirsiz olan imajlar giderek kuvvetlenir ve netleşir. Fenomen hipnotik veya doğal uykuda (rüya tarzında), uyku uyanıklık arası hallerde uyanıkken (genellikle dalgınlık anında) ve izolman (yalıtık), ekstaz (vecd), trans gibi ruh ve beden ilişkisinin gevşediği esnalarda oluşabilir.
İşlem için gerekenler


SİZİN BİLGİLERİNİZ

1-SİZİN İSMİNİZ
2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN


1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Menüsü